Skocz do zawartości

Iriver T30 512mb, Wady I Zalety?


pawelsmyk85

Rekomendowane odpowiedzi

heh... sam oceń ;] jeżeli już szkać na siłę to:

- nie jest widziany jako dysk wymienny tylko urządzenie audio ALE może przez to odgrywać pliki DRM WMA kupione w sklepach internetowych

- nie ma radia ALE nie każdy radia słucha

- jest na baterię AAA a nie paluszka ALE jest dzięki temu mniejszy i lżejszy

- jest nieco kiczowaty ALE niektórym się podoba

 

nie wiem, przychodzi coś jeszcze komuś do głowy? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... sam oceń ;] jeżeli już szkać na siłę to:

- nie jest widziany jako dysk wymienny tylko urządzenie audio ALE może przez to odgrywać pliki DRM WMA kupione w sklepach internetowych

- nie ma radia ALE nie każdy radia słucha

- jest na baterię AAA a nie paluszka ALE jest dzięki temu mniejszy i lżejszy

- jest nieco kiczowaty ALE niektórym się podoba

 

nie wiem, przychodzi coś jeszcze komuś do głowy? O_o

Dlaczego uważasz że jest kiczowaty?? Czym się zasugerowałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz że jest kiczowaty?? Czym się zasugerowałeś??

 

Zapewne opiniami uzytkowników poprzednika serii Txx czyli iFPxxx.

 

Tamta seria wygldała "solidnie" i "elegancko".

 

Wspomniani użytkownicy nie bardzo moga się przekonać do designu serii Txx.

 

Np. dla mnie T20 jest ładny - dla niektórych to "odpustowa plastikowa zabawka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że wg mnie T20 to jedyny znośny player z serii T :) Ale wkurza mnie w nim to, że po dwóch stronach są guziki i chcąc wcisnąć ten z góry zapieram palcami o guziki mieszczące się z dołu przez co się one wciskają. No i wtyczka - fajnie pomyślane. T30 to wogle jakaś pomyłka dizajnerów - kogo wogle interesuje T30 ?? T10 - ludzie się z niego cieszą bo jest na baterie i obsługuje pełen zakres OGG. Nowięc Ifpy też były na baterie, ogg jak pokazywały niektóre nieoficjalne firmwary to trochę sztuczna bariera, ale wsadzenie lepszej elektroniki załatwiło by sprawe. No i ifpy nie wyglądają jak rozepchane kartofle - Ifpy są foremne - esteci lubią foremne krztałty :D A i nie odpowiada mi imitacja joya w T10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie T10 jest najładniejsza a wersja amerykańska jeszcze bardziej przypadła mi do gustu - niebieski kolorek, nieco wieksza moc, radio i jest tańsza jeśli się ją sprowadzi. Do pełni szczęścia brakuje tylko legalnego UMSu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no - moim zdaniem T30 absolutnie brzydki ani kiczowaty nie jest :P. Chociaż swoje wady ma - niewprawionym będzie przeszkadzało trochę ułożenie i kształt przycisków, interfejs, papranie sie z Windows Media Playerem... Ale wszystko to kwestia przyzwyczajenia - gdy już sie z nim bliżej poznamy okaże się najlepszym wyborem w kategorii "małe i mobilne" :lol:;) . Nawet ten zielony kolor szybko przestaje stanowić problem... Taki... swojski jest B) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz że jest kiczowaty?? Czym się zasugerowałeś??

 

nie ja to powiedziałem... jak zauważyłeś napisałem że "według niektórych jest z wyglądu kiczowaty ALE innym właśnie taki wygląd się podoba"

 

po prostu chciałem zwrócić uwagę że dosłownie każda wada (poza permanentnym uszkodzeniem ;) ) może dla kogoś innego jeśli nawet nie zaletą, to przynajmniej zupełnie obojętne...

 

pisałem przecież "cośtam ALE cośtam" <- czytając to oceń, stwierdzenie stojące po której stronie "ale" dotyczy ciebie, czy to naprawdę wada czy jednak nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz że jest kiczowaty?? Czym się zasugerowałeś??

 

nie ja to powiedziałem... jak zauważyłeś napisałem że "według niektórych jest z wyglądu kiczowaty ALE innym właśnie taki wygląd się podoba"

 

po prostu chciałem zwrócić uwagę że dosłownie każda wada (poza permanentnym uszkodzeniem ;) ) może dla kogoś innego jeśli nawet nie zaletą, to przynajmniej zupełnie obojętne...

 

pisałem przecież "cośtam ALE cośtam" <- czytając to oceń, stwierdzenie stojące po której stronie "ale" dotyczy ciebie, czy to naprawdę wada czy jednak nie :)

 

masz racje, kazdy ma swoje zdanie, jak dla mnie ten odtwarzacz jest super, ale ma dwa minusy:

- nie jest ums

- nie ma wtyczki usb

mam nadzueje że iRiver w kolejnych modelach rozwże ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności