Skocz do zawartości

Motorola V360


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy waszym zdaniem warto wymienić SE K700i na Motorolkę V360. Wiem że ten drugi telefon jest z klapką i gniazdo na karty pamieci. A jak z mp3 czy bez problemu poradzi sobie z bitratem powyżej 192 kb/s. I ostatnie pytanko ma mini jacka czy trzeba dokupywać prześciówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam mote (e398) i one nie radza sobie z bitratem powyzej 128 a co dopiero 192 no i vbr to dla nich magia...

motorola to telefon ktory fajnie wyglada, ale nic pozatym niestety... beznadziejny slownik ktory nie umywa sie do t9, beznadziejny soft... i beznadziejny odtwarzacz mp3... :/ a mialo byc tak pieknie :(

a wyjscie sluchawkowe jest w obu na microjacka czyli dziwkiem (mizernej jakosci) bedziesz cieszyc sie tylko w cresynkach :) jak dorwalem przejsciowke to grala tylko 1 sluchawka... Sodomia i Gomoria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozostań przy SE ;) Moja siostrzenica miała Motke V500 niecały rok i padł w niej wyświetlacz bo nie chciał się zapalać przy otwieraniu, później przestał grać głośniczek, a później się już go pozbyła. A więc jeszcze raz mówie pozostań przy aktualnym SE, a ewentualnie z czasem dozbieraj kasy i kup coś z serii SE: K750i, W800i, D750i, bądź W810i, a wtedy napewno nie będziesz miał wyrzutów sumienia. ;)

 

P.S. Ja właśnie w najbliższym czasie planuje kupno SE D750i w Erze ;)

EDIT: Na abonament oczywiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż mój brat jest w posiadaniu moge opisać troche SE K700i

 

 

Zaczynając od obudowy, jest dobrze zrobiona. Szkiełko przy ekranie jest o dziwo dość wytrzymałe na zarysowania. Obudowa jako iż jest aluminiowa powinna sie szybko rysowac, jednak tak nie jest. Jedyny mankament przy obudowie to, to że farba z aparatu bardzo szybko 'ucieka' gdy telefon jest położony wyświetlaczem w górę. Co do samego telefonu, zastrzezen nie mam. Nie miałem porównania do telefonu Motorola V360. Ale z tego co wiem, jakość jest średnia, tak jak w kazdej motoroli. Se pod względem jakości muzyki wygrywa, do tego ma radio. Są dwie wersje pamięciowe 41 i 43 MB ( Nie wiadomo jak to rozróżnić ;-) ). Jako iż jest to telefon nienalezy wymagać za wiele od jakości dzwięku, ale w porównaniu z iRiverem H10, Sony Ericsson mile mnie zaskoczył. Nie na tyle abym napisał ze jest lepszy od H10, ale na tyle ze mam czelność napisać, ze gra nawet lepiej niż creativy na oryginalnych słuchawkach. A na 100% gra lepiej niż różnego typu 'mp4' i no-name z allegro. Telefon ten posiada również aparat. Zdjęcia nie są złe jak na aparat w telefonie tej klasy !

 

faka5in.jpg

 

 

Moja ocena końcowa jest na db+. Dlaczego nie 5 ? Ponieważ są niedociągnięcia, np. dość często psujący sie dżojstik. Średnia jakość dzwięku z głośniczka. No i ta ścierająca się farba z okolic aparatu. Myślę ze porównanie Motorola V360 vs. Sony Ericsson K700i, wygra SE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze SE K700i wygrywa z Motorola V360 czy E398 niebardzo sie zgodze. Wada Motek typu V jest padajacy wyswietlacz, ale jest to przeważnie wina taśmy. Nie zapominajcie ze SE posiada ok 40MB a Motki maja sloty kart pamieci :D, no i bez problemu można wgrywać nowe softy. No ale pewnie jest to tez kwestia gustu, sa amatorzy SE i Motki.

Właśnie zostałem posiadaczem Samsunga X700, zobaczymy co to jest.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam motkr v360 i nie narzekam - bardzo fajny fon - narazie wszystko bez zarzutu działa i ani razu w serwisie z nia nie byłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłęm się Motką coto ma się integorwac z iTunesm. Gdyby się nie wieszała za każdym razem to może by się i integorwała.

 

bawiłem się V3 i gdyby nie to ze zbiea się w niej cała masy brudu, ze wyswietlacz jest watpliwej jakosci, a apart to jest tylko z nazwy, to wygal aniezle.

 

bawiłem się Lka która ma swenty głosniczek, i fajnne skorki na oprogamowanie, ale ukłąd klawiszy pozostawia WIELE do rzyczenia.

 

 

Ja, osoba, ktora w zycoi nie miała nic innego niz Nokia (a Simensa nie znosze bo za długo tam pracowałem), teraz rozwaza zmiane tylko na Nokie LUB SE... jednka wyswietlacze SE przy Noki, to jest mistrzostwo swiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawiłem się Lka która ma swenty głosniczek, i fajnne skorki na oprogamowanie, ale ukłąd klawiszy pozostawia WIELE do rzyczenia
Ksy litości :D

 

Moja mama ma obecnie Motorolę V360 i w obecnej chwili nie zmieniłbym swojego SE K700i na to ustrojstwo.

 

teraz rozwaza zmiane tylko na Nokie LUB SE... jednka wyswietlacze SE przy Noki, to jest mistrzostwo swiata.

 

Podzielam Twoje zdanie w V360 menu główne wygląda jakby było robione na commodore, nie dorasta SE K700i nawet do pięt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ale moj qmpel ma ta motke i bitrate dziala spokojnie do 192 ale pozniej nie rusza w ogole.VBR to samo.Obudowe ma wg mnie super tyle razy upadala a zadnych rys nie ma nawet.Samo wgrywanie chyba najbardziej wkur... . Ludzie! jedna piosenka 4mb sie kopiuje przez 2,5 minuty! pozatym same z nia problemy sa i co chwile sie wiesza przy nagrywaniu.Juz nie wspominajac o producencie-na www ich 0 informacji dokladniejszych o mp3.Jednak muszę przyznać, że w tej cenie całkiem fajny tel.

 

aha i nawet niektore filmy chodza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A ja mam SE k700i 41 MB (1,5 roku) i Motorolę V360 + microSD 512 MB (10 mies.)

 

Daję plusa dla Motoroli za:

++ lepszy wyświetlacz

+ lepsze słuchawki (ma w komplecie Cresyn-y AXE599)

++ lepszą baterię

++ lepszy mp3 player (aplikacja w javie; playlisty, random-play, ładne brzmienie)

+++ obsługę kart pamięci microSD/trans-flash do 512 MB

 

 

i minusy za:

-- problemy z obsługą wymiany danych USB/Bluetooth (kiepski firmware)

-- obsługę wymiany plików multimedialnych (kiepski firmware)

- brak radia

-- -słaby procesor lub firmware (strasznie ją muli przy plikach video z bitratem większym niż 128kb/s - czas reakcji na klawisze jest wtedy tragiczny)

--- brak obsługi plików mp3 z bitratem większym niż 192kb/s

 

 

SE k700i dostaje plusa za za:

++ bardzo funkcjonalne wykorzystanie możliwości Bluetooth (dobry eksplorator, zdalne sterowanie komputerem np. podczas prezentacji multimedialnych i wiele innych bajerów)

++ obsługę wymiany plików multimedialnych

+ radio FM

+ lampkę z White-LED

+ fajne fukncje dodatkowe przy aparacie fotograficznym

 

oraz minusy za:

-- kiepską baterię

-- odrywające się naklejki (pod klawiaturą i na prawym boku)

-- częste samoczynne wyłączanie się podczas rozmowy

-- brak obsługi kart pamięci

 

Ale za to SE k750i nie ma powyższych wad i jest wg. mnie godnym następcą k700i, dla którego Motka V360 nie stanowi żadnej konkurencji.

Pozdr

Igloo

motorola_v360.jpg

cresyn_axe599.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam SE K700i i muszę przyznać, że Zen Nano Plus (którego też posiadam) nie stanowi dla niego konkurencji w temacie jakości odtwarzanej muzyki.

 

Zen'a testowałem na 3 modelach słuchawek :

Creative EP480, Philips SHE 2550, TDK CP100 (co za g*wno - nie kupujcie tych słuchawek nawet za 5zł... nie wiem skad jest tam logo TDK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu się jeden ze znawców odezwał pisząć że motka nie radzi sobie z bitratem powyżej 128 kb/s i powiem tylko tyle że tu się myli co do motki v360 bo ona obsługuje do 192 kb/s, żeby się wypowiadać na temat danego modelu trzeba go najpierw mieć

 

:o Powoli, mam motkę V360 już prawie przez rok i wiem co piszę

 

>pisząc, że motka nie radzi sobie z bitratem powyżej 128 kb/s - miałem na myśli odtwarzanie plików VIDEO!!! - po konwersji plików video do rozdzielczości 176 x 220 - na podstawie własnych testów i doświadczeń

 

> to fakt (potwierdzony w instrukcji obsługi (PL) na stronie 33 i (EN) na stronie 27), że motka V360 umożliwa odtwarzanie plików MP3 do 192 kb/s

 

Pozdrawiam

 

Igloo

 

< Iriver CLIX 4GB, AKG K26P >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oczywiście ze SE wygrywa. W motce, chyba nawet zwykłych ****ianych folderów sie nie da zrobić (tak było w V500). I wogóle jest strasznie mało rozbdowana przy SE. Tak, czy siak SE są najbardziej rozbudowanymi telefonami !! I mają najszybsze proce. Gry na nich śmiegją, że aż miło.

 

A sam K700i jest duż lepszy od V360. Wiem, bo mam K700i. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Oczywiście ze SE wygrywa. W motce, chyba nawet zwykłych ****ianych folderów sie nie da zrobić (tak było w V500). I wogóle jest strasznie mało rozbdowana przy SE. Tak, czy siak SE są najbardziej rozbudowanymi telefonami !! I mają najszybsze proce. Gry na nich śmiegją, że aż miło.

 

A sam K700i jest duż lepszy od V360. Wiem, bo mam K700i. Pozdrawiam

 

Wiem , bo mam... Co to jest wogóle za opinia? Zero obiektywizmu.

 

Też miałem V360 i aktualnie mam N6630, więc moge się wypowiedzieć wmiarę obiektywnie.

Foldery w Motce są wg mnie nie potrzebne, bo po co? Do wkładania po 5 zdjęć w osobny folder?

 

Ograniczenie mp3 jest tak jak ktoś już wyżej wspomniał do 192 kbps. Nie prawdą jest że Motka nie obsługuje VBR. Owszem, obsługuje, pod warunkiem że nie przekraczają 192 kbps.

 

 

 

Ogólnie, jak dla mnie, telefon jest w 100% wart swojej ceny. Dlaczego?

Ma slot na karty TF, aparat, kamerę, EDGE, BT, dosep do BT via Java (pogramy w gry multi, posterujemy komputerem), możliwośc wgrania iTunes i ogólnie możliwość ogromnego tuningu i dostosowania telefonu pod siebie, gdyż niedawno złamano blokade RSA w telefonach z LTE2 (na takim procku opiera się Motka). Jak na tak tani telefon to jest nieźle.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak się rozpadł mój telefon to przez 2 miechy nosiłem motorolę mojej starszej. Po tych 2 m-cach stwierdziłem że nigdy więcej nie będę miał motoroli. Menu jest tak skonstruowane jakby jego twórcy przynajmniej kilka tygodni spędzili na kombinowaniu w jaki sposób je najbardziej skomplikować. Z uwagi na to że nosiłem go dość krótko to się nie rozpadł, ale w pewnych momentach byłem bliski żeby mu pomóc w tym rozpadnięciu się, np. rzucając nim w ścianę. Obecnie mam k700i i oprócz tego że ~1,5 roku trochę szwankuje joystick i ściera się lakier z obudowy od noszenia w kieszeni to nie zauważam żadnych wad. Jeżeli będę zmieniał telefon to najprawdopodobniej będzie to jakiś se, albo ew. samsung, ich nowy e250 jest całkiem fajny.

 

@Ksy, na siemensa już się chyba nie załapiesz niedługo, nawet jakbyś chciał. O ile się nie mylę to swój oddział komórkowy sprzedali benq, a firma benq-siemens po paru miesiącach istnienia ogłosiła upadłość. teraz po prostu wypychają resztki z magazynów, ale nic nowego już nie będzie, no i warto dodać że skoro firma upadła to zgodnie z polskim prawem gwarancja producenta przestaje obowiązywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak się rozpadł mój telefon to przez 2 miechy nosiłem motorolę mojej starszej. Po tych 2 m-cach stwierdziłem że nigdy więcej nie będę miał motoroli. Menu jest tak skonstruowane jakby jego twórcy przynajmniej kilka tygodni spędzili na kombinowaniu w jaki sposób je najbardziej skomplikować. Z uwagi na to że nosiłem go dość krótko to się nie rozpadł, ale w pewnych momentach byłem bliski żeby mu pomóc w tym rozpadnięciu się, np. rzucając nim w ścianę. Obecnie mam k700i i oprócz tego że ~1,5 roku trochę szwankuje joystick i ściera się lakier z obudowy od noszenia w kieszeni to nie zauważam żadnych wad. Jeżeli będę zmieniał telefon to najprawdopodobniej będzie to jakiś se, albo ew. samsung, ich nowy e250 jest całkiem fajny.

Dla mnie menu Motoroli było idealne, poza tym można je latwo spersonalizować.

Jako, że SE nigdy nie posiadałem, ale miałem okazję się nimi długo bawić to na pierwszy rzut oka menu tam jest beznadziejne i inne epitety na nie.

 

W powyższej wypowiedzi pokazałem jak to jest patrząc ze strony wieloletniego użytkownika Motoroli, który dorwał się na chwile do SE. Mam nadzieje, że wyciagniecie sami wnioski i nie musze tego tłumaczyć. <_<

Dla mnie opinia @wtd nie jest obiektywna.. (Sorry @wtd, ale to prawda. Nosiłeś ileś tam lat telefon innej marki i nagle przesiadłeś się na Bóg wie jaką Motorolę i od razu narzekałeś..)

 

A joysticki w SE to tragedia. Padają jak muchy. Często spotykałem się z przypadkiami, że w SE K750i joystick odmawiał posłuszeństwa już po 3 miesiącach użytkowania... Analogicznie z K700i, D750i, W800i, chociaż to nie jest reguła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei nie wyobrażam sobie życia bez symbiana, a miałem po drodze jeszcze motorole v3, e398, se k750i se w810i i nokie 6280 i samsunga z400 i symbian wygrał :) choć fajne naprawdę są też samsungi, ale ich menu nie jest tak funkcjonalne jak w S60, do tego s60 niegłupio nawet grają. Mnie w se strasznie denerwował brak słuchawki czerwonej i zielonej i oddzielny przycisk na "wstecz", masę rzeczy w ten sposób skasowałem - pomyliwszy przyciski i odruchowo wciskajac "c" w miejscu gdzie jest czerwona słuchawka w innych tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:o Powoli, mam motke V360 juz prawie przez rok i wiem co pisze

 

>piszac, ze motka nie radzi sobie z bitratem powyzej 128 kb/s - miałem na myśli odtwarzanie plików VIDEO!!! - po konwersji plików video do rozdzielczosci 176 x 220 - na podstawie wlasnych testów i doswiadczen

 

 

 

Je?li 176x220 to oznacza, że Twoja motorola obsługuje fullscreen playback?? Bo ja bawiłem się parę razy tym telefonem i nic takiego nie zauważyłem. Ja z kolei mam moto e1 w którym jest chyba podobny firmware i procesor, więc czemu ja nie mam czegoś takiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V360 nie ma fullscreen video.

Podobno na sofcie AER można przewijać filmy, ale nie jest to sprawdzone przeze mnie. Dostałem takie info od jakiegoś mało wiarygodnego kolesia.. ;)

 

@Qbar, co do firmware i procesora to się mylisz!

 

Fullflashe są kompletnie różne bo są pod inne procesory (nawet pojedyńczy seem nie pasuje).

Motorola E1 jest oparta na procku LTE, a z kolei V360 ma już procesor LTE2, który jest szybszy od LTE (ale i tak nie prześciga procesórów Rainbow z Motek 3G) ;)

 

A tak BTW, to już kilka miesięcy temu złamano blokade RSA w LTE2 - czyli jest możliwość dualbotów itp itd

 

PS: matrax rlz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Trochę stary temat, ale "Lepiej późno niż wcale" - rzekła babcia, spóźniając się na pociąg ;-)

 

Ja jeszcze nieśmiało dodam, że V360 odtwarza pliki AAC (wg mnie znacznie lepiej brzmią od mp3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności