Skocz do zawartości

Aktualizacja toucha z iStore (3.1.3.).


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ją właśnie przez iStore. Wyświetlił mi się komunikat, że software jest w trakcie pobierania i należy pozostawić ipoda podłączonego. OK, ale ja nigdzie nie widzę żeby mi coś się pobierało, a iTunes wygląda jak zwykle, nic nowego, żadnego paska że się coś sciąga etc.

 

W historii zakupów iTunes mam że kupiłem software, ale nie wiem co teraz robić. Poczekam trochę może coś zaskoczy? Czy oprogramowanie samo się zainstaluje czy muszę coś kombinować :/

 

Nie czaje tego wszystkiego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pobierany albo w tle albo w widoczny sposób tak jak np. pobierają się aplikacje (widać to w dodatkowej pozycji "pobieranie" w kolumnie po lewej)

 

jeśli nie, to kliknij sobie jeszcze raz "aktualizacja" na ekranie z informacjami o odtwarzaczu - nie zostaniesz "skasowany ponownie" tylko powinno rozpocząć się pobieranie firmware'u (jak w przypadku ponownego pobierania jakiejś aplikacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności