Skocz do zawartości

Słuchawki again


Rekomendowane odpowiedzi

Temat rzeka :)

 

Właśnie udało mi się ponownie rozwalić epki które już raz lutowałem (marnując przy tym 3 mini jacki), wiec chyba pora przesiąść się na coś lepszego :) Szukam słuchawek do iPoda 5g. Niestety jest tego tyle, że nawet ciężko to przejrzeć, a co dopiero faktycznie świadomie wybrać :D Wypiszę czego wymagam od takich słuchawek. Może ktoś ma jakiś pomysł :)

 

Na temat dźwięku napiszę, że nie jestem audiofilem, ale słuch mam dobry i bardzo lubię słyszeć wyraźnie perkusje (spaczenie zawodowe).Dodam jeszcze, że w domu używam ATH A900 i mi baardzo bardzo pasują.

 

Jeszcze się nie sprecyzowałem czy chce douszne, czy nauszne. Jeśli nauszne, to na pewno w miarę płaskie (ala ATH ES7. Takie AKG 518 są bardzo ładne, ale pewnie odstają jak skurczybyk), ale zależy mi na dobrej izolacji od otoczenia...i to raczej w tą drugą stronę, żeby mnie w autobusie nie pozabijali bo lubię głośniej posłuchać (perkusja niszczy słuch :D). Wśród nausznych szczególnie preferuje neckbandy. Jakoś tak mi w nich wygodnie ;)

 

Fajnie by było jak by były ładne, albo nawet eleganckie. Nie jakies hd555. No offence oczywiście, każdy ma swój gust, ale dla mnie są brzydkie.

 

Nie wiem czy są na to jakieś patenty, ale notorycznie łamie przewód przy mini jacku. Problem znany od wieków i każdy go kiedyś miał, więc może powstało jakieś rozwiązanie? Ogólnie wytrzymałość słuchawek będzie nieoceniona!

 

Cena taka, jaka musi być, aczkolwiek w okolicach 200zł, bo kafla za słuchawki portable nie dam :P

 

Uwielbiam Audio Technice =)

 

To chyba tyle. Jak by ktoś był tak miły i mi powiedział za czym się rozglądać.. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności