Skocz do zawartości

Meet z VEDIA - zapowiedź


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ten będzie tylko pewną zapowiedzią małego spotkania jakim będzie VEDIAcamp. Tak na szybko zestaw krótkich pytań i odpowiedzi na temat VEDIAcampu.

 

Czym będzie "meet z VEDIA"?

Będzie to spotkanie dokładnie na wzór forumowych meetów.

Co będzie pokazane na "meet z VEDIA"?

Nowe produkty spod marek VEDIA oraz Muzzio. Może nawet pokazy przedpremierowe.

 

Czy na "meet z VEDIA" będą tylko produkty VEDIA S.A.?

Nie. Oczywiście każdy może przynieść co chce tak jak na meeet.

 

Będzie cola na "meet z VEDIA"?

No będzie, będzie. I pewnie jakaś mała przerwa na posiłek też :)

 

Jakieś niespodzianki?

Mamy nadzieję, że niespodzianką będzie to co pokażemy np. przedpremierowo.

 

Gdzie odbędzie się "meet z VEDIA"?

Na chwilę obecną planowana jest Warszawa.

 

Czy każdy będzie mógł się zjawić?

W zasadzie tak, choć liczba miejsc będzie z pewnością ograniczona.

 

Mogę zapewnić już teraz, że na meetcie planujemy pokazać nowe odtwarzacze, czytniki, MIDy oraz netbooka. Ze znanych już produktów będą na na pewno: A10, B6, Miffy, MonsterHD, Wibro.

 

Pewnie nie wszystkie produkty będą w wersji finalnej, ale przy jednym czy dwóch produktach będziemy chcieli poznać Waszą opnie i sugestie. Za najlepsze na pewno będą bonusy :)

 

Niestety nie powiem kiedy to będzie, bo po pierwsze nie chce być później z tego rozliczany, a po drugie sam jeszcze nie wiem ;)

 

Mamy nadzieję na fajny meet, nieduży meet. Będę co jakiś czas wracać do tematu. Wpadlibyście na takie spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce zobaczymy. Tak jak mówię, raczej ilość miejsc będzie ograniczona aby było komfortowo.

 

Miejsce to WWA na pewno. Może w przyszłości inne miasto. A czas - nie chce na razie nic deklarować bo zależy to od rozwoju produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... jak mówicie, że będzie można dobrze zjeść, to może i ja się zjawię :D

 

Mała prośba, miło by było, gdyby meet był jak najbliżej centrum, bo nie widzi mi się przechadzka po całej Warszawie i szukanie miejsca spotkania :P

to ja planuję przejechać 350km,specjalnie na meet , a temu się po Warszawie chodzić nie chce.

zrzęda!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... jak mówicie, że będzie można dobrze zjeść, to może i ja się zjawię :D

 

Mała prośba, miło by było, gdyby meet był jak najbliżej centrum, bo nie widzi mi się przechadzka po całej Warszawie i szukanie miejsca spotkania :P

to ja planuję przejechać 350km,specjalnie na meet , a temu się po Warszawie chodzić nie chce.

zrzęda!

:D

on musi przejechać tylko 50km i wcale nie będzie szybciej niż Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności