Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz CAL! nie brzmi zbyt dobrze z clipem , szukam jakiegos taniego (ok 100-150zl) odtwarzacza odznaczajacego sie jak najwieksza synergia z tymi sluchawkami. Po przejrzeniu forum zauwazylem ze polecane sa szczegolnie :

-Samsung p2

-Ipod nano 1/2g

Nie spotkalem dotad bezposredniego porownania tych dwoch modeli , i tutaj moje pytanie ktory z nich oferuje lepsza jakosc dzwieku?

Kryterium jest tylko i wylacznie jakosc dzwieku , nie zalezy mi na zadnych funkcjach dodatkowych jak video itd

W gre wchodza odtwarzacze uzywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wszystkie 3 i wg mnie różnice jeśli są to na prawdę niewielkie. zarówno nano 1 i 2g jak i p2 grały z cal'ami bardzo ładnie, p2 może będzie minimalnie cieplejszy, ale to wg mnie niuanse. jeśli zależy ci tylko na brzmieniu to brałbym nano 2g ze względów czysto użytkowych - mały, dobra bateria, alu obudowa, rockbox (na razie beta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było, pozwól, że zacytuję 

Nie spotkalem dotad bezposredniego porownania tych dwoch modeli , i tutaj moje pytanie ktory z nich oferuje lepsza jakosc dzwieku?

 

 

Nie chcę wywoływać niepotrzebnej dyskusji, ot, taka moja mała dygresja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności