Skocz do zawartości

Autentyczność Philips SHE 9501 z poniższej aukcji


Pedro27

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości kupić Sansę Clip. Słuchawki w niej to nie mistrzostwo świata, stąd chciałbym kupić jakieś w miarę i mój wybór padł na model SHE 9501. Dlatego szukam tych słuchawek w jak najkorzystniejszej cenie. Na tej aukcji ich koszt to ok. 53 zeta. Na innych aukcjach Allegro, ich cena waha się w granicach 69-70 zł. Wiem, że Allegro to siedlisko podrób, stąd proszę o opinię kogoś czy ten model jest oryginalny? Z góry dziękuję za pomoc.

 

To link do aukcji :Mój link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

a nie lepiej kupić któreś SM? na allegro mamy pl11 po 55zł i pl12 po 65zł

dźwiękowo są o lata świetlne lepsze niż te philipsy

 

pl 11

http://allegro.pl/item961284417_no1_sluchawki_soundmagic_pl11_golden_promocja.html

 

pl 12

http://allegro.pl/item961284432_sluchawki_soundmagic_pl12_white_lub_black.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dźwięk mają lepszy (nie mam zdania, bo do ekspertów nie należę) ale jakoś razi mnie ich wygląd. Nie zależy mi na jakimś wygórowanym brzmieniu ale na przyzwoitym, a z testu SHE 9500 na forum wynika, że są całkiem całkiem i mają wielu zadowolonych użytkowników. Izolacji też nie wymagam takiej abym był odgrodzony od świata :). Te Philipsy po prostu wpadły mi w oko. I nawet za cenę gorszego brzmienia wolę je niż SM. Ale dzięki za propozycję. A co sądzisz o cenie SHE 9501 na tej konkretnej aukcji? Podejrzanie niska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości kupić Sansę Clip. Słuchawki w niej to nie mistrzostwo świata, stąd chciałbym kupić jakieś w miarę i mój wybór padł na model SHE 9501. Dlatego szukam tych słuchawek w jak najkorzystniejszej cenie. Na tej aukcji ich koszt to ok. 53 zeta. Na innych aukcjach Allegro, ich cena waha się w granicach 69-70 zł. Wiem, że Allegro to siedlisko podrób, stąd proszę o opinię kogoś czy ten model jest oryginalny? Z góry dziękuję za pomoc.

 

To link do aukcji :Mój link

Tak, są oryginalne.

 

Ja lece już (chyba) ponad 3 lata na nich i jestem zadowolony. Testuję PL11, dźwięk jest lepszy, jednak jakoś rozbieralność mi się w nich nie widzi (nie mogę się dopatrzyć). Są większe, głębiej też wchodzą, mają więcej gumek i posiadają pianki.

Philipsy mają lepszy kabelek, miękki i delikatny, PL11 mają za to sztywniejszy.

Ciężko jest stwierdzić które są lepsze. Jedne są takie drugie są inne ;) Każdy powinien sam wsadzić sobie obie pary w ucho i stwierdzić, czy warto, i które.

Uwierz mi, że te Philipsy to g****. Miałem je przez rok, więc wiem co mówię. Oczywiście możesz je kupić, pewnie będziesz zadowolony, ale kiedy dorwiesz już coś innego ( np. SoundMagic) w tej samej cenie i posłuchasz, to nie pisz, że nie odradzaliśmy ;)

Miałeś je kiedyś w uszach lub chociażby w ręce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je w uszach przez rok, więc wiem co mówię. One mogą się podobać, IMHO do PL11 nie mają startu. Masz wersję z kątowym jackiem, czy z prostym? To jest zasadnicza różnica. Obecnie nie można znaleźć już wersji z kątowym jackiem, ona gra ponoć lepiej od tej z prostym. W Philipsach z prostym jackiem bas podczas wygrzewania brzmi jakby wydobywał się z kartonu, następnie to kilkudziesięciu godzinach w ogóle umiera i tyle go widzieliśmy :). Co do kabelka to masz rację, ten w Philipsach jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności