Skocz do zawartości

Liga Mistrzów


galik019

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie czerwona kartka Rafaela w dużym stopniu ustawiła mecz, bo ManU zostało zepchnięte do obrony. W sumie bayern dużo próbował i gdyby nie magiczny strzał robbena, to może i by bramki nie zdobyli.

Generalnie porównując ofensywę manu, gdzie nawet pod koniec, w dziesiątkę, potrafili szybko trzema-czterema podaniami znaleźć się w polu karnym i mocno zagrozić, z ofensywą bayernu, który poza nielicznymi skutecznymi akcjami, tłukł głową w mur, to chyba jednak anglikom się należało... ale cóż, przynajmniej było ciekawie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ tragedyja :( MU znowu pokazało swoje frajerstwo (głównie trzymaniem Carricka w składzie), i zasługi zasługami, drewnianość bayernu, wszystko na bok, MU nie miało prawa z takimi kartoflami przejść dalej... może ten zimny kubeł pokaże, że w składzie jakieś wietrzenie trzeba zrobić, pozbyć się pasożytów z tottenhamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem żadnego ich meczu ostatnio i nie wiem jak tam się przedstawia sytuacja.

w sumie nie wiem, jak grali z rosjanami, bo meczów nie widziałem, ale miałem okazję ostatnio widzieć epic potyczkę z Romą... hm, no cóż - rzymianie, w zasadzie jakoś nie specjalnie żywiołowy zespół, w tym meczu wyszedł naprawdę efektownie i momentami inter wyglądał naprawdę beznadziejnie. Patrząc po tym meczu, do barcy im daleko ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter wugrał z CSKA chyba 1-0 wiec nie spodziewam sie zeby cos ugrali z Barca. Ale ciekawie sie zapowiada mecz Bayern-Lyon. Ktos pewnie powie ze przeciesz Bayern wygral z Diablami wiec Francuzow zmiecie z powierzchni ziemi ale na co dzien moim zdaniem sa to 2 zespoly o zblizonej klasie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest to temat o piłce nożnej więc zaryzykuje zmiane troche tematu na El Clasico:D

Co sądzicie o jutrzejszym spotkaniu Barcy z Realem.

Wiele twierdzi ze bedzie to wielka potyczka dwóch gwiazd ronaldo i Messiego ale moim zdaniem przy obecnej formie Messiego to nie ma co porównywac tej gwiazdki realu do Gwiazdy barcy.

Celowo pisze ronaldo z małej litery bo szczerze go nie lubie.

Moze i ma talent ale nie podoba mi się to jaki jest zadufany w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc obiektywnie Lyon jest o klasę lepszy, do tego mniej sił włożył w swoje mecze ćwierćfinałowe. Z kolei Bayern miał swój świetny dzień przeciw przeciętnej grze diabełków. Więc coś czuję, że Lyon w finale. Ale bez szans na ugranie czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze o Argentynie ;-)

Linia ich ataku: Messi, Higuain, Aguero..Messi- wiadomo, Higuain do meczu z Barcą na pewno najskuteczniejszy zawodnik w przeliczeniu minuta na boisko/bramka= co 33 minuty bramka i Aguero, który zawsze trzyma swój pewien poziom i niebezpieczny dla bramkarzy( no i ojciec dziecka, ktore ma być nastepnym bogiem piłki nożnej ;-) )

No i jeszcze Tevez...Jednak Geniusz taktyki Maradona najchętniej by zrobił tak, żeby grać wszystko do MEssiego i ten niech się przedziera :D

NA MŚ kibicuje Hiszpanii, tak czy inaczej i mam nadzieję, ze Iniesta się wykuruje...

 

Gran Derbi: Oglądałem w sumie bez większych emocji od początku przekonany o tym, że Barca wygra( może lekko zgaszony wydarzeniami z rana). Pierwszą połowę obejrzałem całą, wyrównana, dobra. Sędzia czasem przesadzał z kartkami jak dla mnie, ale to Primera Division, a tu się gra ostrożniej ;) . W drugiej Sopcast ciął ;D i z tego co widziałem, to Real miał przewagę, której nie mógł udokumentować.

W Barcie za Guardioli ( zapoczątkowanej już w sumie za Rijkaarda) podoba mi się to, że przykładają się do obrony w sumie do wystawienia w środku Pep ma 4 grających na podobnym poziomie środkowych obrońców( Puylo, Pique, Milito ;-) Marquez), którzy w razie potrzeby przechodzą na skrzydła, elastyczność ustawienia.

 

W LM mecze z Arsenalem oglądało się dobrze, były emocje i brawa dla obu drużyn za stworzenie dobrych widowisk. Arsenal jednak mniej doświadczony, przyjąl lekcję w drugim meczu. Teraz znowu Inter, lekkie obawy są, bo ten zespół jest dziwny no i Murinho...

 

W finale mam nadzieję zobaczyc Lyon. Fergusson w MU się skończył meczem z Bayerenm jak dla mnie. Wystawić Rooneya od pierwszej minuty jak nie jest gotowy do gry! Dlaczego? Trzeba było trzymać go na ostatnie 20 minut a nie na pierwsze- przydał by sie o wiele bardziej, co można powiedzieć z perspektywy. Ale bramką Robbena Bayern zasłużył na półfinał... ;)

 

Pozdrawiam

MKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x2

 

Fergie już nie takie błędy popełniał, a w MU już kope lat jest ;p

 

W sumie wystartowali sezon z duużym błędem, bo uzależnił zespół mocno od rooney'a, zostawiając jako backup tylko przeciętnego berbatova. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby Tevez(17 goli w 18 meczach) nadal tam był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to był o jeden błąd za daleko, mając półfinał w garści...

 

W sumie wystartowali sezon z duużym błędem, bo uzależnił zespół mocno od rooney'a, zostawiając jako backup tylko przeciętnego berbatova. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby Tevez(17 goli w 18 meczach) nadal tam był.

 

Dlaczego odszedł Tevez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności