Skocz do zawartości

Liga Mistrzów


galik019

Rekomendowane odpowiedzi

ja kibicuje mojej FCB;) i ze nie lubie manchesteru to po cichu licze na to ze bayern wygra;d btw transmisje sie wyszukuje przez sopcast czy przez ta strone soccer live/?

 

 

Edit: sory powaliloo mi sie ze dzisiaj manu gra;p w meczu inter-cska nie mam faworyta, ale chyba bardziej wole cska;d rosjanie przechodzac do polfinalu sprawiliby niezla niespodzianke;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły mecz, szkoda że sędzia nie daje rady, i przy 1-1 ewidentnie gwizdał pod barcę (spalony którego nie było, stronnicze decyzje w faulach). no i komentatorzy nki też barcofile :)

 

a messi - ehh ten człowiek ma talent nie ma co, taki knypuś, ale co z piłką robi to magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a messi - ehh ten człowiek ma talent nie ma co, taki knypuś, ale co z piłką robi to magia.

Właśnie cały sekret w tym, że to taki knypuś, bo przy takim wroście masz nisko środek ciężkości i znacznie łatwiej balansuje się ciałem itd. - no i oczywiście dodając do tego jego umiejętności techniczne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca - Arsenal. Oba zespoły grają w osłabieniu, lecz to kanonierzy mają większe straty. A do tego gra na boisku katalończyków nie daje im wielkich nadziei. Jednak lekko skóry nie sprzedadzą - Jak dla mnie 3:1 dla barcy po dosyć wyrównanym meczu.

CSKA - Inter. Przepowiadałem świetną obronę CSAKA w poprzednim meczu, i tak było. Jednak teraz ta obrona premiuje Inter, który zagra cattenacio. Nie muszą wygrywać tylko spokojnie grać nie popełniając błędów. A że Jose również lubi grę defensywną. To można spodziewać się albo minimalnej wygranej interu 0:1, albo niskobramkowgo remisu 0;0 1;1

 

Wciąż moje jasnowidzenie się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca - Arsenal. Oba zespoły grają w osłabieniu, lecz to kanonierzy mają większe straty. A do tego gra na boisku katalończyków nie daje im wielkich nadziei. Jednak lekko skóry nie sprzedadzą - Jak dla mnie 3:1 dla barcy po dosyć wyrównanym meczu.

CSKA - Inter. Przepowiadałem świetną obronę CSAKA w poprzednim meczu, i tak było. Jednak teraz ta obrona premiuje Inter, który zagra cattenacio. Nie muszą wygrywać tylko spokojnie grać nie popełniając błędów. A że Jose również lubi grę defensywną. To można spodziewać się albo minimalnej wygranej interu 0:1, albo niskobramkowgo remisu 0;0 1;1

 

Wciąż moje jasnowidzenie się sprawdza.

Idź do bukmachera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem klopoty z netem wiec dopiero dzisiaj sie odzywam ;)

 

liczylem na swietny mecz ( Barcelona-Arsenal ) a wyszlo widowisko po jednej stronie :P Messi pokazal klase 4 bramki

 

A i hesus ja tez ogladalem na n'ce i denerwowali mnie ci komentatorzy ( barcofile ) :angry:

 

 

 

Dzisiaj trzymam kciuku za Manchester oraz Bordeaux. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem awansują ManUtd i Bordeaux.Mimo,że za United i Bayernem nie przepadam ,bardziej nienawidzę Szwabów.Główną przeszkodą dla Lyonu wydaje się być defensywa Bordeaux. Brak Planusa odbił się na drużynie mocniej niż by się można było tego spodziewać, a w połączeniu z brakiem Diarry na Stade Gerland wyglądało to słabo.Dzisiaj Diarra będzie, być może obejrzymy również Marca Planusa. W obronie powinno być więc lepiej zwłaszcza, że z drugiej strony nie zagrają Lopez, Gouvou i Makoun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności