Jump to content
Sign in to follow this  
anty techno

Naprawa Audio Technica ESW9

Recommended Posts

Witam , czy istnieje możliwość naprawy słuchawek Audio Technica ESW9 na terenie polski ? Uszkodzeniu uległa część łącząca pałąk z przetwornikiem . Wie ktoś może czy dało by się takową cześć sprowadzić z serwisu ? o ile takowy jest w PL . Warto udać się z tym problemem do importera ?

Witam , czy istnieje możliwość naprawy słuchawek Audio Technica ESW9 na terenie polski ? Uszkodzeniu uległa część łącząca pałąk z przetwornikiem . Wie ktoś może czy dało by się takową cześć sprowadzić z serwisu ? o ile takowy jest w PL . Warto udać się z tym problemem do importera ?

Witaj w klubie :) To niestety wada tych sluchawek. Masz do wyboru dwie opcje:

- skleic je

- pogadac z serwisem w UK

Gdzie i kiedy kupiles te sluchawki? Dolacz jakies zdjecia - moze uda sie cos wymyslic

Klejenie odpada , jedynym ratunkiem jest sprowadzenie tej malutkiej części . Będe i tak dzwonił to tzw polskiego importera , może coś uda się załatwić .

Obawiam się jednak że wysyłanie ich do UK będzie dość kosztowne i nie wiem czy będzie mi się to opłacało . Przykro tylko że przez taką małą rzecz całe słuchawki nadają się co kosza ...

EDIT dołączam zdjęcie

Klejenie odpada , jedynym ratunkiem jest sprowadzenie tej malutkiej części . Będe i tak dzwonił to tzw polskiego importera , może coś uda się załatwić .

Obawiam się jednak że wysyłanie ich do UK będzie dość kosztowne i nie wiem czy będzie mi się to opłacało . Przykro tylko że przez taką małą rzecz całe słuchawki nadają się co kosza ...

EDIT dołączam zdjęcie

Cos Ci nie wyszlo z tym zdjeciem :) Co do klejenia - nie wiem jak u Ciebie to wyglada ale przypuszczam ze identycznie jak w wiekszosci przypadkow. Kropelka da sie to zalatwic (albo jakims klejem kompozytowym przy duzym ubytku). Sprowadzic mozna ew. caly palak a to ok. polowy ceny sluchawek - UK to jedyne wyjscie jesli chcesz to zrobic taniej

A może sprzedaj tanio i kup nowe ;)