Skocz do zawartości

Dokanałówki za ok ~ 70zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuje niedrogich dokonalowych sluchawek do Sony E-443. Myslalem o SM PL 12 i 21. Muzyka jakiej slucham to glownie rock, hard rock i czasem tez metal. Zalezy mi na dobrych sluchawkach w przystepnej cenie. Z tego co czytalem soundmagici sa wlasnie takimi sluchawkami. Z poczatku chcialem zakupic Panasonici HJE-200 ale niestety nigdzie ich znalezc nie moge, a co do HJE-201 to nie mam pewnosci jako ze malo mozna znalezc informacji na ich temat.

Prosze o porade co kupic. Dzieki i pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje niedrogich dokonalowych sluchawek do Sony E-443. Myslalem o SM PL 12 i 21. Muzyka jakiej slucham to glownie rock, hard rock i czasem tez metal. Zalezy mi na dobrych sluchawkach w przystepnej cenie. Z tego co czytalem soundmagici sa wlasnie takimi sluchawkami. Z poczatku chcialem zakupic Panasonici HJE-200 ale niestety nigdzie ich znalezc nie moge, a co do HJE-201 to nie mam pewnosci jako ze malo mozna znalezc informacji na ich temat.

Prosze o porade co kupic. Dzieki i pozdro ;)

mozesz tez sprobowac senkow cx 300?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności