Skocz do zawartości

PROMOCJA na recabling i rejacking!


Dawid-SS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak jak obiecałem, promocja na recabling i rejacking, kilka zasad, upust obejmuje 5najszybszych osob które zdążą pod spodem(czyli pod moim postem) wpisać że jest się chętnym, upust jest tylko na usługe a nie całe zakupki, jeżeli ktoś zechce może sprzedać kupon bonusowy ale należy wtedy zgłosić to mi jak najszybciej :) Usługa obejmuje maxymalnie 2 pary słuchawek w promocji :) Czyli 5 najszybszych wygrywa! Po skończeniu wpisów temat pójdzie do kosza lub zostanie zawieszony, możliwe że będą promocje jeszcze. Do tych 5 osob pisze potem PW i prosze o ich dane, imie nazwisko, adres zamieszkania i nik z mp3store :) Zapisuje te dane na PC i te 5 osob ma pewność ze nie zostanie wykarlokowanych :) :) 25% na usługe upustu :) Zapraszam :)

P.S. Jeżeli o czymś zapomniałem to dopowiem, z góry sory ale mam troche na głowie i jednak przelewa się uszami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam, piszesz 15% zniżki, ale od jakiej ceny? bo skoro coś robisz, to chyba żadna tajemnica za ile.

 

chętnie komuś oddam kupon, bo chyba na niego zdążyłem, jak coś to pm.

edit

nvm, nie licz mojego posta do tych kuponów, mi nie trza.

edit2

albo oddaje kupon Roniemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny się wahają więc wiesz, nie podałem jej :) Czyli po ludzku cena nie jest stała :) Najpierw mówie ile co kosztuje naprawde do kogoś(bez oszukiwania) a potem pisze mu że ma rabat u mnie i daje go, jestem uczciwy i jak mówie ze daje 25% to to robie :) Ceny recablingu sięgają czesto 100zł z tego ja najczęsciej mam z 15-25zł więc myśle ze sama usługa nie jest droga jeżeli Cie tak cena interesuje :) Do tego zniżka jeżeli ktoś się postara :) Jeżeli chcesz oddać komuś kuponik to powiedz mi nik ja napisze do tej osoby PW jak lista się zamknie tutaj :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak załapałeś, lista zamknięta :) Temat chwilowo nieczynny :)

Na rabat załapali sie:

Bruno63 25%

Malas 25%+25% ofiarowane

Roni11 oddał Malasowi swój bonusik na moich oczach :D 25% oddane :)

RAIN PL 25%

fructo 25%

 

Gratuluje i czekam na słuchawki od was :) za chwile napisze do was na PW :)

 

Andrewek, może kiedyś innym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że promocje się przyjęły więc za jakiś czasik znów zrobie jakąś ale będzie troche więcej zastrzerzeń, chodzi głównie o to by korzystali z niej Ci co nie potrafią i CI co naprawde potrzebują :)

 

Aha aha, możliwe że nikt nie będzie korzystał bo tutorial się zaczyna powolutku pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności