Skocz do zawartości

Testy Yuin`ów G2A


ant55

Rekomendowane odpowiedzi

Wstęp:

 

Na początku byłem oczarowany wyglądem tych słuchawek w necie, wiadomo że ksc 75/ lub ksc 35 robione z koss porta pro zbyt urodziwe nie są ale grają bardzo dobrze i to im się chwali ( szczególnie ksc 35 ).

 

Zawartość pudełka:

 

W pudełku które jest imo bardzo ładne i nadaje się jak najbardziej na prezent znajdziemy oprócz Yuinów G2A także:

krótką instrukcję obsługi,

zapasowe gąbeczki.

 

Wygląd i wykonanie:

 

Słuchawki są bardzo ładne i porządnie wykonane, muszle są srebrne i najprawdopodobniej wykonane z metalu, haczyki są z plastiku i nie dają się wyginać, kabel jest zrobiony prawdopodobnie z silikonu i się nie plącze, jack jest natomiast pozłacany.

 

Wygoda noszenia:

 

Na samym początku miałem wrażenie że słuchawki zaraz mi spadną z uszu lecz to tylko złudzenie, słuchawki bardzo dobrze się trzymają uszu i są wygodniejsze niż ksc 75 – nie czuć ich nawet przy dłuższym noszeniu.

 

Jakość dźwięku:

 

I tu nasuwa się pytanie dlaczego tak ładne i dobrze wykonane słuchawki grają tak słabo, dłuższe ich słuchanie po przesiadce z ksc 75/ ksc35 jest torturą dla uszu, dźwięk jest wyprany z życia, płaski i pozbawiony basu, posiada za to bardzo dobry środek, słuchawki imo nie nadają się do słuchania muzyki dla audiofila, zwykły użytkownik natomiast może być z nich zadowolony bo są ładne i wygodne dla mnie te słuchawki mogą być w sam raz do słuchania audiobooków.

 

Podsumowanie:

 

Jeśli macie wolne 150zł i chcecie kupić słuchawki typu clip-on omijajcie Yuiny G2A z daleka dużo lepszą inwestycją będą tu kossy ksc 75 lub kpp i dokupienie do nich haczyków z ksc 75, moim zdaniem te słuchawki nie są warte swej ceny która i tak jest niska.

DSC05689.JPG

DSC05696.JPG

DSC05710.JPG

DSC05714.JPG

DSC05715.JPG

DSC05718.JPG

DSC05725.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności