Skocz do zawartości

GWARANCJA


patrykkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. mam proste pytanie.. (w razie otrzymania odpowiedzi prosze o usuniecie tematu)

 

ILEZ MOZNA CZEKAC NA NAPRAWE (baa.. chociazby kontakt z Waszej strony)

 

Słuchawki oddane ok 2miesiace temu do naprawy i zero odezwu co z nimi itp

 

Czy tak powinno byc? Mial ktos moze podobny przypadek i jest mi w stanie opisac co zrobił, lub po jakim czasie wszystko samo sie wyjasniło..

 

 

(unikajac glupich postow - odpowiedzi.. TAK KONTAKTOWALEM SIE Z OBSLUGA, LECZ NICZEGO KONKRETNEGO SIE NIE DOWIEDZIALEM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. mam proste pytanie.. (w razie otrzymania odpowiedzi prosze o usuniecie tematu)

 

A dlaczego usuwać? Po jest forum by różnych rzeczy się dowiadywać. Może następnemu pomoże.

 

ILEZ MOZNA CZEKAC NA NAPRAWE (baa.. chociazby kontakt z Waszej strony)

 

Słuchawki oddane ok 2miesiace temu do naprawy i zero odezwu co z nimi itp

 

Czy tak powinno byc? Mial ktos moze podobny przypadek i jest mi w stanie opisac co zrobił, lub po jakim czasie wszystko samo sie wyjasniło..

 

 

(unikajac glupich postow - odpowiedzi.. TAK KONTAKTOWALEM SIE Z OBSLUGA, LECZ NICZEGO KONKRETNEGO SIE NIE DOWIEDZIALEM)

 

Ja bym się kontaktował tylko i wyłącznie z Katowicami, po drugie co pisze w warunkach gwarancji o terminie naprawy?

Bo co do gwarancji to jest wolna amerykanka - może tam pisać np. ze w piątki nie naprawiają albo słuchawek z niebieskim pałąkiem itd.

 

Natomiast zawsze mżna wybrać nie gwarancję a reklamację z tytułu niezgodności z umową i złożyć do Sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na gg sklepu w katowicach. Często dajemy znać sms. Miałem klienta który pokręcił swój numer dwa razy dawałem mu znać sms a on go nie dostawał. Przyszedł po poł roku czy czasem nie ma jego słuchawek naprawionych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to, że pisało (czas naprawy do 21 dni)

inaczej by było to bym Wam drodzy Panowie i Panie głowy nie zawracał :)

No tak, tyle, że te 21 dni to pewnie jest roboczych - co daje pełny miesiąc, a może być jeszcze mały zapis, że w uzasadnionych przypadkach naprawa może się przedłużyć.

Z reguły gwaranci dobrze się zabezpieczają.

Oczywiście powinn0o to trwać znacznie krócej bo przedmiot jest dla klienta a nie po to by leżał ew serwisie i czekał np. na części,,,

Albo gg do k=c albo telefon i najlepiej z kimś z kierownictwa sklepu :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

napisz do Katowic na gg, mogą sprawdzić co sie dzieje ze słuchawkami, zadzwonić do serwisu itd

jesli nie poskutkuje to sam zadzwon po prostu do serwisu, numer z tego co pamietam masz na zgłoszeniu

 

w razie problemów napisz do mnie PW w poniedziałek to sam ci sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności