Skocz do zawartości

Super Oferta Dla Forum #3


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

ale poki co trwaja dyskusje nad uznaniem kto to jest "staly forumowicz".

to ja juz protestuje. uwazam, ze sposob wyselekcjonowania stalych forumowiczow nie jest uczciwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ...

 

Kupujac U3 2GB za 1100 kiedy byl w cenniku za 1149 wydawalo sie ze zrobilem w miare dobry interes ... ale wszystko poszlo w leb kiedy po 2 tyg standardowa cena to 1049 :( ...

 

Przydalaby sie jakas rekompensata - bo nie spotkalem sie z przypadkiem zeby nowy produkt tanial o 100 w ciagu 2 tyg ... rozumiem taka znizka po np 2 miesiacach ale nie po 2 tygodniach ...

 

Co tu gadac ... czuje sie oszukany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfer, ja się spotkałem. Parę ładnych lat temu kupiłem sobie celerona 333 MH za około 550-600 zł, a trzy tygodnie później kosztował połowe tego. Co prawda rynek komputerowy jest znany z cen lecących w dół z prędkością spadającego meteorytu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chodzi o to ze w tej sytuacji na nic zadly sie przywileje z forum.

 

Wlasnie sobie przypomnialem, ze sprzedawca mnie ostrzegl, ze cena kiedys moze byc nizsza niz ta co ja wynegocjowalem ale nie przypuszczalem, ze zamiary sa tak sztanskie i bedzie to za 2 tyg ... grrr ... nawet mi to przez mysl nie przeszlo :/ ...

 

Mam wrazenie, ze poprzez takie czeste i przedewszystkim cenowo zmienne promocje ci co ostatnio cos zakupili bez promocji lub drozej sa zli na mp3s. Dlatego, ze kupujac w promocji kupili drozej <_< . Rozumiem przyciaga nowych klientow ale zlosci stalych o ile cos niedawno kupili. Gadalem z kilkoma osobami, ktore mialy podobnie i kazdy czuje sie oszukany. Zbiorowa zmowa ... nie sadze.

 

Takze karty stalego klienta obowiazkowe ... najlepiej tak aby cena w promocji dla wszystkich nie zeszla ponizej tej ceny, ktora obnizy nam karta stalego klienta.

 

PS ... a etui jak nie bylo tak nie ma ... sprowadzenie z angli ze wszystkimi oplatami kolo 75zl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam właściel. Promocje z obu sklepów obowiązują w sklepach stacjonanrych. Jednak netowo to rozne sklepy.

 

Przy przbudowie iriver.pl zostanie to mocno rozganiczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam właściel. Promocje z obu sklepów obowiązują w sklepach stacjonanrych.

 

Wiec czas napisac o czyms takim jako, ze jestem posiadaczem karty platniczej Banku Zachodniego WBK S.A. nalezy mi sie rabat 15% na wszystkie playery iRiver :)

 

Pytam.

Mozna w taki sposob otrzymac rabat rowniez na iAUDIO ??

Czy promocje łacza sie ??

Mam tutaj na mysli "Super Oferte Dla Forum #2" + rabat za karte platnicza WBK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. promocje z iriver dotycza TYLKO iriverów.

 

15% rabatu jest od cen na iriver.pl - ale mozna je realizowac w sklepach stacionarnych.

 

nigdy promocje sie nie łącza - NIGDZIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności