Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz tani a dobry?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim

Mam dość słuchania muzyki na telefonie-postanowiłem kupić MP3/MP4.

Zależy mi na doskonałej jakości odtwarzania (czysto i soczyście), nie musi głośno, słucham głównie Hip-Hop polski.

Fajnie jakby miał powyżej 4GB albo mniej + slot na microsd, w zestawie dobre słuchawki, ewentualnie dokupię, możliwie jak najtańszy, używany może być, dobry akumulator i ładowarka sieciowa i USB.

Trochę kusi mnie Sony A826 (http://allegro.pl/item921025497_sony_a826_a_826_4gb_stan_bardzo_dobry.html) ze względu na bluetootha, bo często wymieniam się ze znajomymi muzyką

albo ten Pentagram (http://allegro.pl/item928579818_pentagram_eon_cineo_gold_2gb_sd_glosnik_wys24h.html)

Fajnie, że ma głośnik, duży wyświetlacz jak coś i transmiter. Transmiter fajnie jakby był, bo przyda mi się w samochodzie, ale jeżeli ma być słaba przez to jakość to nie chce.

radio mi jest obojętne, dyktafon to samo, a filmy rzadko oglądam.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Sonym się nie da? Pisze tam, że można.

Ok, Pentagram odpada. Są jakieś propozycje?

Zależy mi właśnie na doskonałej jakości muzyki, fajnie jakby był głośnik oraz transmiter, no chyba że ten transmiter to jakieś badziewie, no i najmilej widziany Walkman, bo mam zaufanie do Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaką kwotę możesz przeznaczyć na odtwarzacz i słuchawki to coś doradzę. Do EPek nic nie doradzę, bo:

- nie słuchałem ich

- wg opinii innych ludzi grają głównie dudniącym i zalewającym inne pasma basem, więc moim zdaniem jeżeli chcesz ich nadal używać to nieważne jaki odtwarzacz kupisz, bo z EPkami nie zauważysz żadnej różnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPki kupiłem do telefonu (Nokii), bo tam z bassem cienko, ale dalej nie jestem zadowolony, podobał mi się dźwięk jaki miałem w W810i.

Nie chciałbym za dużo wydać, myśle koło 200zł za wszystko, bo i tak używane bym kupował, chyba Sony, ale to już Wy wiecie lepiej co jest dobre, pamięć od 4GB wzwyż, może być slot na karty microSD, bo posiadam 2GB, dobra jakość, czytelny wyświetlacz, dobra bateria, fajnie by było jakby był transmiter, ale jeżeli ma być słaba jakość dźwięku to sobie podaruje, może być głośnik. Koniecznie ładowarka na USB i sieciowa. Dobrze by było również bluetooth, na innym forum napisali mi, że BT posiada Sony A826 / A828 / A829. Dyktafon, radio, filmy jest mi obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nauszne mogą być?

Z tanich a dobrych zestawów rozglądnij się za:

 

- iPod Nano 1G/2G + NuForce NE-6/NE-7 (podobno ładnie się zgrywają), Soundmagic PL11, Koss Porta Pro (nauszne), Sony MDR-EX82/85, od biedy mogą być twoje EPki.

- Samsung YP-Z5 + to co wyżej

- iRiver E30 (ostatnio popularny na forum) + podobno dobrze zgrywa się z NuForce NE-6/NE-7 (zobacz recenzję)

- Sansa Clip+ (ma slot na kartę pamięci) + ADDIEM ?, Koss KSC75, Sennheiser PX100

- możesz wybrać coś z oferty Sony np. S63x, A82x, E44x + Senneheiser PX100, Koss KSC75 (zależy od modelu)

- Vedia v39 (problematyczna obsługa i dość kiepska jakość wykonania, ale dźwięk genialny) + Sony MDR-EX82/85, NuForce NE-6/NE-7

 

Może jeszcze coś wpadnie mi do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o słuchawki to wolę dokanałowe, jakoś się do nich przyzwyczaiłem, lepsze są np podczas biegania, lekkie itp.

I lepiej by było jakby były jakieś wytrzymalsze kable, bo przez ostatnie 2 lata popsułem 3 pary słuchawek. :/

A co do wymienionych odtwarzaczy skłaniałbym się ku Samsungowi, Sonym i iPodzie ze względu na łatwą dostępność.

No chyba, że łatwo będzie można je nabyc na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Samsungów to q2 lub p2 + te same słuchawki co wymieniłem do Nano, ale nie wiem ile teraz chcą za te modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce sprzedam irivera s10 2GB i sluchawki philips she 9700 za <200zł do negocjacji

Zajeb*isty zestaw, dzwięk poprostu poezja %-)

mk_wwa@wp.pl walic na meil

 

Tylko, że autor chciał coś co ma 4GB ew. 2GB + slot na kartę pamięci. S10 z tego co mi wiadomo nie ma takiego slotu, choć dźwięk jest pewnie super, bo dużo osób go chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- iRiver E30 (ostatnio popularny na forum) + podobno dobrze zgrywa się z NuForce NE-6/NE-7 (zobacz recenzję)

 

Mogę potwierdzić. Mnie to połączenie trochę bardziej przypasowało niż E30 + addiem. Aczkolwiek basu jest naprawdę sporo co nie każdemu musi pasować. W addiemach było go mniej i np. takiego jazzu się lepiej na nich słucha. No ale na coś trzeba się zdecydować ;) Niestety oryginale gumki NuForce są twarde i wyjątkowo niewygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności