Skocz do zawartości

X5l Nie Chce Sie Włączyć, Działa Pod Usb


miszizaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
tak tylko po chwili sie zawiesza i potem nic z nim nie moge zrobic

 

Mam identyczny problem jak ty!!! Nie mam pojecia czemu nie dziala.Wlaczam player'a,a po chwili sie zawiesza i zeby go wylaczyc musze resetowac.Dziala tylko pod USB,czyli moge go tylko uzywac do przenoszenia danych.

Aha podczas ladowania jest widoczna "ta animacja".

 

Juz nie moglem dluzej wytrzymac bez mojego player'a i probuje rozwiazac moj problem.

Przeszukalem net jednak nie ma nic konkretnego na ten temat.

Mam nadzieje ze jakis dobry czlowiek z tego forum mi pomoze :(

Moze ktos sie orientuje czy mozna wyslac IAudio do producenta w ramach gwarancji?Jesli takowa opcja istnieje,to czy jest dostepna tylko dla osob,ktore zarejestrowaly produkt na stronie producenta???

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jesli plyer jest zakupiony w Polsce (i ma jeszcze gwarnacje), to zapraszma na iaudio.pl tam sa informacje o serisowaniu playera

 

- moze to byc usterka baterii lub cos na płycie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno to wszystko widze.Szukalem dzisiaj rozwiazania na www.iaudiophile.net/forums jednak bezskutecznie.

 

Opisze dokladnie jeszcze raz moj problem.Otoz...

 

Uzywalem sobie mojego IAudio X5 ok.5m-cy i spisywal sie bez zarzutu.Jednak ok. 2 tyg temu zapal zawieszke na ekranie powitalnym Cowon.(Oczywiscie pod USB player dziala normalnie i jest mozliwe zgrywanie danych!)Ale po kilkukrotnych probach reset-wlaczanie w koncu zalapywal,najwazniejsze ze moglem nadal go uzywac(slucham mp3-jek).Jednak raz wlaczylem sobie radio i od tego czasu po kazdorazowym wlaczeniu playera mam zawieszke na radiu!What's the matter?

 

Dzisiaj juz sformatowalem go i wgrywalem rozne wersje oprogramowania.Jednak bezskutecznie.

 

Czy to juz koniec jego zywota?Czy mial ktos podobny problem lub wie jak sobie z tym poradzic?Jesli to problem hardwerowy to co mam robic?Jak juz wspominalem playera zakupilem w USA(mam tylko receipt-nie otrzymalem zadnej plyty instalacyjnej do niego), nie wiem jak ma sie do tego gwarancja,dodam ze nie rejestrowalem mojego IAudio na oficjalnej stronie producenta?Aha cos doczytalem o programie Jet Shell i ze mozna nim na nowo wgrac soft,czy to cos zmieni?Jesli ktos bylby tak dobry ,to czy moglby mi podeslac na mial figok@wp.pl.Z gory bardzo dziekuje!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności