Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast? Czyli rozumiem że masz już toucha? Jeśli masz już toucha to olej i zostań przy nim ;) Dźwiękowo touch jest bardziej neutralny, żeby nawet nie powiedzieć płaski. Cowon z drugiej strony neutralny nie jest (można powiedzieć że koloryzuje dźwięk) i dlatego zależy czego tak naprawdę szukasz. Zazwyczaj jak komuś podoba sie touch to nie podoba sie cowon i na odwrót. Cowon jest lubiany przez użytkowników (w tym i przezemnie) za jego equalizer który jest baaardzo rozbudowany i żaden z konkurentów nie jest w stanie mu podskoczyć pod tym względem a do tego działa bardzo naturalnie. Touch z kolei nie ma wogóle equalizera a jedynie predefiniowane ustawienia które moim zdaniem albo nie wnoszą nic albo za bardzo zniekształcają dźwięk. Jeśli zależy Ci oprócz dźwięku na bajerach i grach to bierz toucha bo akurat pod tym względem cowon nie ma tutaj czego szukać. Do k518 dj lepszy będzie touch moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam toucha. Na dniach kupuje djki i szukam jakiegos porzadnego playera do nich. Juz bym je mial, tylko nie moglem wczoraj w gda znalezc mp3store xD odtw raczej bede kupowal w RTV euro, ze wzgledu na raty. Z tych drozszych jest wlasnie touch 3gen 32gb lub cowon s9 16gb. Szczerze to nie jest mi takie cudo potrzebne. Szukam playera, ktory dobrze bedzie sie komponowal z djkami, pochodzi przynajmniej te 20-25h na baterii (nie bd go musial 2 razy dziennie ladowac). Moze cos innego z apple/cowona? Albo ktorys sony nwz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę cicho....

....ale dla mnie S9 to nadal pierwsza trójka wśród najlepszych. Trzy misiące zabawy nim tylko pogłębiły chęć jego posiadania. Niestety cena ...jeśli 32GB kosztowałyby 999zł już byłby mój. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie: czy da się na S9 czytać ebooki (oczywiscie poziomo a nie pionowo)? chodzi mi o to, czy ekran nie jest za mały i czy nie męczy się wzrok przy tym?

 

Dać się da, ekran spory ale czy nie za mały do czytania to musisz sam ocenić. Ebook reader to to nie jest i oczy zawsze będą boleć od wpatrywania się w świecący ekran przez parę godzin. Dlatego w ebook readerach montuje się ekrany które nie świecą same z siebie i dlatego nie męczą oczu, minusem jest to że potrzebujesz światła tak samo jak do czytania zwykłej książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź. Te ebook reader'y to fajna rzecz, tylko troche droga (taki Sony z 1000 z na allegro):) ja szukam playera z dobrą jakością dźwięku, ale czasem chciałbym coś tam przeczytać na tym:) Nie mówię tu o parogodzinnym wpatrywaniu się w ekran, tylko powiedzmy 30-60 minut max. Czytałem, że ekran AMOLED nie wymaga podświetlania więc pomyślałem że przy ustawieniu niedużego kontrastu i niskiej jasności wzroku szybko się nie popsuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ekrany oledowe nie potrzebują podświetlenia dlatego że same świecą co nie zmienia faktu że poza lepszą jakością obrazu i mniejszym poborem energii tak samo męczą wzrok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności