Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, chciałbym was prosić o pomoc w wyborze odtwarzacza. Bo już mam kompletny mętlik w głowie a nie chcę zrobić wtopy.

Kwota do 300zł (bez przesyłek itp, 10-20zł więcej też się nie obrazę)

Co do plejera to zależy mi na:

 

-Dużej pamięci min.4giba

-Możliwości poszerzenia jej (karty pamięci)

-W przypadku ipodów możliwość wgrania rockboxa

 

Przy okazji jeszcze jakieś dobre słuchaweczki do 100zł (zaznaczam że tu mi się nie śpieszy)

 

Mogą to być oferty playerów nowych jak i używanych (nad tymi drugimi jednak będę się dłużej zastanawiał :D)

Myślałem nad iriverem e100 i e150 ipodem video 5g 30giba (z forumowej giełdy).

Proszę o pomoc i z góry dzięki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu kupił 8gigowego irivera E30 i do niego jakieś polecane SoundMagic albo NuForce. Jeśli natomiast musisz mieć możliwość poszerzenia pamięci to kup sobie Sanse Clip+ i też będzie miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

iriver e30/e50 + soundmagic pl30 i będzie fajny zestaw w dobrej cenie

 

jeśli wolisz więcej basu to

iriver e30/e50 + soundmagic pl12/21

 

w dodatku masz nowy sprzęt z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek to zależy mi na nausznych. Co do odtwarzacza e50 i e30 nie podobają mi się. Co powiecie na temat tego ipoda i e150 (nówkę 8giba mam za 300zł akurat :D). Marka grajka i słuchawek jest mi właściwie obojętna. Czekam na dalsze propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie radze ipoda video uzywanego, bez gwarancjie sie nie oplaca, gdy kupilem najpierw musialem od razu odeslac bo byl zepsuty dysk, a dsruga sztuka byl troche lepsza i trzymala sie okolo miesiaca

na rockboxie trzeba przyznac, ze jest to ciekawy odtwarzacz, ale dosc szybko i latwo moze ulec uszkodzeniu (z tego co slyszalem to jest niestety przypadlosc dyskowcow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności