Skocz do zawartości

nie mogę zgrać muzyki na iPoda shuffle, co jest?


hollyshit

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem z ipodem shuffle

 

kiedy podłączam ipod na komputera wszystko jest ok itunes go widzi, kiedy chce wgrać na niego playliste, albo konkretny utwór pisze "synchronizuje ipoda, nie odłączaj" ( dioda cały cały pali się na zielono), następnie dowiaduje się, że synchronizacja się zakończyła pomyślniei mogę go odłączyć

wszysto było by dobrze gdyby nie to że ipod jest pusty

 

nie wiem czy w pełni wyjaśniłam w czym problem, ipoda dostałam kilka dni temu, od tego czasu szukałam pomocy na różnych forach nic jednak nie podziałało.

wszystko jest ok gdy zrobię RESET ITILITY i przywrócę do ustawień fabrycznych - zgrywa się cala muzyka z listy iTunes, ale kiedy chcę ponownie, musze znowu robic reset... jak temu zaradzic?

 

z góry bardzo dziękuję

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo :) widocznie przez itunesa nie zgrasz. jak odpalasz itunes to zaznacz w opcjach ipoda:

'nie wlaczaj itunes przy starcie' i 'uzywaj jako dysk wymienny'

wejdz na strone i sciagnij rebuild_db http://shuffle-db.sourceforge.net/ potem wrzuc to do swojego ipoda. wrzuc muzyke do folderow F00 F01 i F02 masz chyba (ja zawsze do F00 wrzucam) jak juz skonczysz wrzucac muzyke odpalasz program on tam przemieli i przy okazji pokaze ile plikow wrzucilas. potem odlaczas ipoda i sluchasz ;) jak bedziesz miala jakies problemy to daj znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności