Skocz do zawartości

Jak Zainstalowac Firmware?


audio-nie-fil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam odtwarzacz YP-U1Z z oprogramowaniem 2.02, przeczytałem na forum ze firmware 3.085 jest lepszy. Sciągnąłem i nie potrafie zainstalować. Pokazuje sie ze musze to zrobić jakoś w recovery mode ale nie wiem o co w tym biega. Czy ktoś z posiadaczy mogłby podać instrukcje jak zainstalował iu siebie tą wersje oprogramowania?

 

EDIT>> a i czy jak by mi nie pasowało to czy mogłbym spowrotem powrocic do 2.42?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.samsung.com/pl/support/products...pe=FM&language=

 

albo

 

http://org.downloadcenter.samsung.com/down...toupgradeU1.pdf

 

mam nadzieję że linki odpalą. tam jest opisane jak to zrobić. do starej wersji raczej zawsze da się wrócić. zalezałbym też do flashowania użyć programu który przyszedł z firmwarem. u mnie np wersja ze strony samsunga nie działała.

 

używam 3.085 i na razie jestem zadowolony. nie mam co prawda USER-EQ, ale nie brakuje mi jakoś tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wkladasz plejera do usb, jak pokaze Ci sie ikonka przy zegarku, to klikasz usuń bezpiecznie urządzenie. jak juz bedziesz 'disconected' to przytrzymujesz play jakies 20 sekund az cały ekranik zgaśnie. pozniej znow naciszkasz play i przytrzymujesz, z tym że podczas trzymania musisz nacisnąć jeszcze reset, wtedy powinien system na nowo znaleźć urządzenie w trybie serwisowym.

 

a jakie oprogramowanie instalujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się to zrobić tylko Kubin pominął że trzeba podczas trzymania zresetować playera. Niestety w połowie instalowania wyskoczył błąd w którym pisało You NOT Disconected. Teraz nie działa mi mp3 i mam pytanie jak powrócić do starszego Firmware? I jeśli można to czemu wyskoczył taki błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Mam problem z zainstalowaniem najnowszego firmware na YP-U1. Mianowicie wykonuje wszystkie indtrukcje tak jak jest tu opisane, ale aktualizacja caly czas nie chce sie uruchomic, tylko wyskakuje komunikat ze powienienem byc w Recovery Mode" i przenosi mnie do instrukcji. I tak w kolko, Probowalem juz wszystkiego ale i tak mi nie wychodzi. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności