Skocz do zawartości

odtwarzacz...jaki? max 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż zastanawiam się po raz kolejny nad kupnem odtwarzacza. Myślę aktualnie o pierwszym Zunie. Na iPoda mnie nie stać...

Fajnie by było jakby odtwarzacz miał większą pojemność (30GB), ale równie ważne jest aby grał dosyć sensownie ;)

Jako źródło dźwięku - KSC75.

 

Co polecacie w tej cenie?

 

 

PS. Zune mogę wyrwać za ok.300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Otóż zastanawiam się po raz kolejny nad kupnem odtwarzacza. Myślę aktualnie o pierwszym Zunie. Na iPoda mnie nie stać...

Fajnie by było jakby odtwarzacz miał większą pojemność (30GB), ale równie ważne jest aby grał dosyć sensownie ;)

Jako źródło dźwięku - KSC75.

 

Co polecacie w tej cenie?

 

 

PS. Zune mogę wyrwać za ok.300zł

 

Moim skromnym zdaniem to Zune Igen z wyjścia słuchawkowego gra o wiele lepiej niż iPod Video.

Także ja mając do wydania 300zł i chcąc kupić coś z dyskiem, przy założeniu że nie potrzebuje wyjścia line-out, bez wahania wziąłbym Zuna.

Bardzo miło wspominam tego playera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytając o cenę, podejrzany (według mnie) ciąg znaków w numerze seryjnym (RUS) i dokładniejsze zdjęcia otrzymałem odp:

 

Witam,

Cena jest niska, bo potrzebuję pieniędzy. Odtwarzacz nie został

wyprodukowany na rynek rosyjski, został kupiony w Saturnie w Polsce, nie

ma absolutnie żadnych ukrytych wad, nigdy nie było z nim problemu. Jest

w idealnym stanie, ma minimalne rysy, których nie jestem w stanie

uchwycić aparatem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSC to słuchawki dość zbalansowane, jeśli można tak napisać, więc najlepiej wybrać coś o podobnej charakterystyce, z odrobiną ocieplenia. Od razu nasuwa mi się na myśl iRiver e10, być może Sony NWZ-E44x

Moim skromnym zdaniem Zune jak i Samsungi to bardziej chłodna prezentacja (wiedza zaczerpnięta z recenzji!), więc do nich to raczej brałbym jakieś słuchawki z odrobiną fun'u, bo KSC75 stawiają na precyzję i są raczej dość techniczne, więc może być zbyt mało "emocji" w przekazie.

 

Jako źródło dźwięku - KSC75.

 

btw KCS75 to nie źródło :P Źródłem jest zwykle odtwarzacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Zune jak i Samsungi to bardziej chłodna prezentacja (wiedza zaczerpnięta z recenzji!), więc do nich to raczej brałbym jakieś słuchawki z odrobiną fun'u, bo KSC75 stawiają na precyzję i są raczej dość techniczne, więc może być zbyt mało "emocji" w przekazie.

 

Widać, że z recenzji.

Zune jest odtwarzaczem grającym ciepło i przestrzennie(!) - mowa tutaj o I generacji. W moim odczuciu gra tylko trochę gorzej od Clixa2, który jest świetnym odtwarzaczem.

Druga generacja Zune jest skierowana ponoć bardziej w stronę neutralności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiec jezeli zakupil odtwarzacz w saturnie to powinien miec dowod zakupu np paragon wiec sie go zapytaj..

 

Heh... Widział kiedyś Zune sprzedawanego oficjalnie w Polsce, w sklepie ? Widziałeś aby był kiedykolwiek w europie ? Microsoft nigdy nie dopuścił do sprzedaży Zune'a poza Ameryką . Więc jak ktoś mógł kupić ten odtwarzacz w Saturnie ? 

 

 

Wracając do wyboru odtwarzacza : KSC75 potrzebują raczej ciepłego źródła więc dobrym kandydatem może być Sony S639 chociaż ma "tylko" 16GB 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jezeli zakupil odtwarzacz w saturnie to powinien miec dowod zakupu np paragon wiec sie go zapytaj..

 

Heh... Widział kiedyś Zune sprzedawanego oficjalnie w Polsce, w sklepie ? Widziałeś aby był kiedykolwiek w europie ? Microsoft nigdy nie dopuścił do sprzedaży Zune'a poza Ameryką . Więc jak ktoś mógł kupić ten odtwarzacz w Saturnie ? 

 

dowód zakupu akurat dotyczył Samsunga Q2 16GB ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jezeli zakupil odtwarzacz w saturnie to powinien miec dowod zakupu np paragon wiec sie go zapytaj..

 

Heh... Widział kiedyś Zune sprzedawanego oficjalnie w Polsce, w sklepie ? Widziałeś aby był kiedykolwiek w europie ? Microsoft nigdy nie dopuścił do sprzedaży Zune'a poza Ameryką . Więc jak ktoś mógł kupić ten odtwarzacz w Saturnie ? 

 

dowód zakupu akurat dotyczył Samsunga Q2 16GB ;]

 

Rzeczywiście, mój błąd . Dzięki za zwrócenie uwagi :) .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności