Skocz do zawartości

IRIVER CLIX2 4gb black za 299 zl


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos kto ma iriver clix2 bylby tak uprzejmy i wysłal mi themes'y bo mi sie mój przez przypadek sformatował i wszystko straciłam, a nie moge tego nigdzie znależć bo juz linki na stronach nie działają

 

Będę wdzięcna za pomoc!!! bardzo mi na tym zależy!!!

 

Mój e-mail: pkacha@poczta.onet.pl

 

GG: 3751781

 

Nawiązując do tematu tez kupiłam nowego clixa 2GB ostatnio na allegro za 292zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czy ktos kto ma iriver clix2 bylby tak uprzejmy i wysłal mi themes'y bo mi sie mój przez przypadek sformatował i wszystko straciłam, a nie moge tego nigdzie znależć bo juz linki na stronach nie działają

Są w tym temacie: http://forum.mp3store.pl/topic/27406-clix-2-dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił 4 Gb a nie 2. Czasem zdarzają się promocje, była kiedyś taka w rtv euro agd, na clixa2 redline 8 GB za 399 zł (i stąd też mam swojego).

 

Przecież nie napisałem o osobie która założyła temat, tylko o tej która zamieściła posta bezposrednio nad moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił 4 Gb a nie 2. Czasem zdarzają się promocje, była kiedyś taka w rtv euro agd, na clixa2 redline 8 GB za 399 zł (i stąd też mam swojego).

 

Przecież nie napisałem o osobie która założyła temat, tylko o tej która zamieściła posta bezposrednio nad moim.

 

Przepraszam za tę pomyłkę- moja wina, nie doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności