Skocz do zawartości

Zalany Ipod brak kasy ... umieram bez muzyki


Rekomendowane odpowiedzi

Bezkonkurencyjny???

 

Z nowych iriverów proponuję E30 i E50 ze starszych powrót zaliczył clix 2 - cała trójke polecam i gwarantuje zadowolenie.

 

A co jest/będzie lepiej grało: E30 czy Sony E443?

 

Sonego słuchałem w Saturnie, E30 w mp3store i nie jestem zdolny podjąć decyzji... Sony bardziej mi leży pod względem designu i ergonomii i jeśli dźwiękowo nie odbiega od E30 to jego wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezkonkurencyjny???

 

Z nowych iriverów proponuję E30 i E50 ze starszych powrót zaliczył clix 2 - cała trójke polecam i gwarantuje zadowolenie.

to co wybrać E50 czy Cowona ?

 

Bezkonkurencyjny???

 

Z nowych iriverów proponuję E30 i E50 ze starszych powrót zaliczył clix 2 - cała trójke polecam i gwarantuje zadowolenie.

to co wybrać E50 czy Cowona ?

ICHRIS co bierzesz?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i7 odradzam - sansa clip lepsza o klips, chodź gorsza o baterię, to się równoważy. Jakby tego było mało jest tańsza.

 

 

Przy dłuższym czatowaniu za circa 420 zł można dostać i toucha 2g, ja zapłaciłem 470 za 2g z przesyłką i soundmagicami, które opchnąłem kumplowi za 40 zł. Jak dla mnie jest bezkonkurencyjny - kupiłbym go dla samego dźwięku, albo dla samej aplikacji 'Gazeta Wyborcza' (ściąga gazetę na ipoda, uruchamiam co rano). Racja, nie jest zbyt poręczny, ale tu z pomocą mogłyby przyjść nuForce/addiemy/fiio e1.

 

Jeśli poręczność jest jednak kluczowa, możesz popatrzeć za samsungiem z5 czy iriverem e10 - sterowanie nimi przez spodnie nie stanowi problemu, zaś ten drugi gra naprawdę świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Maverick0069

 

Ja biorę E443. Jak mi się nie spodoba pójdzie na komis i wtedy kupie E30/E50. E30 jest strasznie plastikowy ;/ Już Sansa Fuse sprawia poważniejsze wrażenie (w dotyku). Może E50 jest solidniejszy to dołożę do niego choć tam chyba jest panel psuedo-dotykowy więc już lepszy plastic-fantastic. Ale liczę, że Sony da radę :) Poza tym moim playerem jest W890i i podobno co bym nie kupił z E443/E30/E50/Fuse to odczuje poprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że E30 to jest Volvo ;) ? Przyznam, że grał ładnie dlatego nie mówię, że go kiedyś nie kupię... Ale będę szczery, że w ciągu kwadransa trzymania go w łapkach ani raz nie pomyślałem o porównaniu z czymkolwiek choćby w połowie tak luksusowym jak Volvo. Wręcz przeciwnie. Poza tym Sonyego będę miał w znacznie niższej cenie - a nie w tej samej - co też nie jest dla mnie bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś ty taki nerwowy? Ja tylko odpowiedziałem Mavericksowi a ty się przyczepiłeś nie podając ŻADNYCH argumentów. Ciebie już o nic nie pytam bo widzę, że i tak nie potrafisz doradzić... Zresztą widać, że rozeznanie masz blade więc lepiej nie doradzaj. Bo doradzanie na zasadzie, że "gdzieś czytałem na forum, że coś jest be" to żałość...

 

Tu masz reckę Sony'ego "Seicenento" E443: http://www.trustedreviews.com/mp3/review/2009/10/05/Sony-Walkman-NWZ-E443-4GB/p1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdenerwowałem sie, nie mam powodu. Doradzasz słabego sony który nijak dźwiękowo ma się do irivera e30/e50. Sprzedje ten sprzet juz 4 lata i naprawde wielu juz słuchałem. Jeśli czytałem tu na forum ze ten sony jest słaby to wierze w to bo słuchałem modeli wyższych a opis tych był taki jak w rzeczywistości. Kupowanie playera na sam jego wygląd - masz 14 lat? Życzę ci dużo czasu spędzonego z sony i z iriverem i porównania ich bezpośrednio. Ja porównuję i doradzam tak jak napisałem wcześniej 4 lata i nikt mi nie napisał lub powiedział: stary to co mi poradziłeś to syf.

 

Jeśli sony to seria A,S lub X - taka kolejność:

1.X - zdecydowany lider

2.A

3.S

4. i dopiero E który jest najsłabszy z serii produktów sony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to w którym miejscu doradzam Sony?

 

Po drugie nie słyszałeś jak gra ten player i z góry zakładasz że jest be...

 

Po trzecie poczytaj dokładnie forum bo akurat ten model zbiera dobre opinie.

 

Po czwarte - jeśli handlujesz iRiverami to tym bardziej jesteś dla mnie niewiarygodny ;)

 

po piąte design to nie tylko wygląd ale i ergonomia a co za tym idzie komfort użytkowania i tu Sony bije E30. A jak już wspomniałeś o wyglądzie to cóż... musisz się pogodzić, że są osoby które mają coś co ja nazywam zmysłem estetycznym ;) E30 wygląda badziewnie i nie widzę powodu, że mu tego nie wytknąć. I nie, nie mam 14 lat. Gdybym był złośliwy to zapytałbym Cie czy masz powyżej 60... ale nie zapytam ;)

Edit: jeszcze napisałeś "za tą samą kasę" co nie jest prawdą bo Soniacza można wyrwać za 180zł a E30 za 240zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałes o i7, dźwiękowo moze byc lepszy jednak jest d2+ nie tylko przez mozliwość rozbudowy pamięci ale przedewszystkim sterowanie w i7 jest irytujące. V39 świetny dźwięk ale to sterowanie też spory minus. Świetny jest tez E10 irivera kultowy wręcz. Jest jakis teraz u nas w komisie na forum. Jeśli nie potrzebujesz ekranu do sterowania to może szufelka lub e2 cowona???

Ps. Połączenie twoich słuchawek z sony moze skutkować dosc ostrymi wysokimi tonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazłem E30 4GB za 215zł i chyba go kupie przez wcicherskiego :P Może trochę pisałem zbyt prowokacyjnie ale liczyłem, że ktoś jeszcze stanie w obronie E30 a tu lipa ;/

 

Do rzeczy. Wcicherski - jeśli nie jesteś na mnie śmiertelnie obrażony to napisz proszę jak z awaryjnością iriverów i czy warto wykupić przedłużona gwarancję do 3 lat w cenie 35zł.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko elektronika, jeśli masz możliwość wydłużenia gwarancji to napewno warto. Irivery nie są awaryjne zdarzyła się jedna seria x20 która miała kłopot z kółkiem sterowania(nie udany patent).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko elektronika, jeśli masz możliwość wydłużenia gwarancji to napewno warto. Irivery nie są awaryjne zdarzyła się jedna seria x20 która miała kłopot z kółkiem sterowania(nie udany patent).

 

OK. Dowiedziałem się, że mogę zdecydować do 2 miesięcy czy chce wykupić polisę czy nie (od daty zakupu). Myślę, że warto bo obejmuje również uszkodzenia mechaniczne.

 

Jeszcze jedno pytanie.

 

Który będzie łatwiej utrzymać w jak najlepszym stanie wizualnym: biały czy czarny :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże, niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy jaki jest sens kupować te iRivery e30 czy e50. Proszę.

Czy to nie jest czasem taki z5, ale z fatalną a nie świetną obsługą kieszeniową i wyższą ceną? Gra to może chociaż lepiej od z5?

 

Bo w recenzji którą kiedyś przeleciałem wzrokiem wyczytałem, że gra przeciętnie; no i nigdzie nie słychać zachwytów, albo chociażby pozytywnych komentarzy dot. dźwięku (a przy z5, t60, clipie, v39 czy e10 było takich całkiem sporo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RACZEJ CZARNY :D:d:d

LAIK A WIE:d:d

ja się chyba zdecyduje na E50

 

Zamówiłem i po godzinie odebrałem nowiutki E30 4GB czarny :lol:

 

Na razie jestem zadowolony bo gra lepiej niż komórka :P Ale o ile lepiej jeszcze za wcześnie aby oceniać.

 

Ja kupiłem go za 215 zł więc nawet się nie zastanawiałem nad E50 który podobno nie gra lepiej.

 

2 pytania:

 

1. SRS WOW HD jest do d... czy ja tego nie umiem ustawić?

2. Jakie dokanałówki do E30 polecicie do 150zł. Max maxów 200... np. Head-Direct RE2 + Fiio E5 ktoś tu na forum sprowadza za 190. No chyba, że nie warto płacić ponad SM PL21. A no i uwielbiam słuchawki z asymetrycznym kablem ale jestem gotów na tą niewygodę z symetrycznym jeśli tylko lepiej wykorzystam możliwości E30. Obecnie posiadam Philipsy shh9700 i KPP 25th

 

 

Kartez, ale z5 nie ma radia i własnych ustawień EQ...

 

PS. wcicherski - dzięki za nawrócenie na dobrą drogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PL30 i te polecam. RE2 tez napewno będzie ok. Odsłuchaj czegoś na flacach. Co do hd i innych tego typu bajerów to raczej ciekawostka niz coś fajnego. Ja wolę albo normal albo ręczne eq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wicherski:

Proponowałeś koledze Shuffla albo E2. Mam identyczny problem, poszukuje playera z jak najlepszym dźwiękiem tylko do muzyki.

Co moglibyście powiedzieć o T60? Będzie lepszy od iRiva?

T60 to iRiver ;D

 

Ale mam ten sam problem... Zastanawiam się na tanim playerem. Nowa ,,szufla" jest słaba z uwagi na brak możliwości regulacji z niestandardowych słuchawek, zastanawiam się właśnie nad E2 który uważam może być ciekawy z uwagi na Flac i jakość dźwięku COWONA- design również jest świetny. Jednak T 60 jest mocny (2x15 mW) dobrze wykonany i co super ważne nie ma wbudowanego akumulatora. T60 ma jednak podobno i tu proszę o pomoc, mankament, z tego co słyszałem szumi... Używam sonego serii X i ;] on nie szumi, zawsze miałem sonego i przyzwyczaiłem się do jakości soneg i nie wiem czy przypadkiem nie zawiodę się na iRiverze. Oczywiście nie wymagam żeby player za 200 zł był tak dobry jak za 1000 ale chciałbym wiedzieć jak jest w porównaniu do choćby serii E sonego - pomijam wyświetlacz, który mnie nie obchodzi. Jeśli miałeś iPoda i lubisz ten iPodowy styl wejdź na Allegro, facet sprzedaje nowe iPody za 200 zł fakt że 2 generację nano, ale są nowe i jeszcze na gwarancji. http://allegro.pl/item884300154_mp3_apple_ipod_nano_2g_4gb_nowy_wawa.html

 

Mój Boże, niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy jaki jest sens kupować te iRivery e30 czy e50. Proszę.

Czy to nie jest czasem taki z5, ale z fatalną a nie świetną obsługą kieszeniową i wyższą ceną? Gra to może chociaż lepiej od z5?

 

Bo w recenzji którą kiedyś przeleciałem wzrokiem wyczytałem, że gra przeciętnie; no i nigdzie nie słychać zachwytów, albo chociażby pozytywnych komentarzy dot. dźwięku (a przy z5, t60, clipie, v39 czy e10 było takich całkiem sporo).

 

 

Prawda! Gra jak telefon... i to Nokii;] na zestawie słuchawkowym z jedną słuchawką. Słyszałem go ale nie słyszałem T60 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się dźwięk podoba. Jest lepszy niż był w komórce SE a one grają lepiej niż Nokie więc bez przesady ;) Oczyściwszy oryginalne słuchawki to Q'Pa.

 

Natomiast obsługa jest jak najbardziej upierdliwa ale może się jakoś przyzwyczaję.

 

Flac ładnie śmigają. Posłuchałbym na lepszych dokach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności