Skocz do zawartości

Sansa Clip / Clip+


Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszytskim witam, jako że jest to mój pierwszy post na forum.

 

 

 

 

Moje pytanie dotyczy różnic pomiędzy grajkami Clip i Clip+

 

Z tego co zdążyłem się zorientować rockbox można zainstalować tylko na starszym Clipie, mam rację?

 

Po drugie chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa firmwarów/rockboxa - czy w najnowszych jest możliwość przeszukiwania pamięci playera po folderach?

 

Czy są różnice w brzmieniu starszego clipa i plusa?

 

 

 

 

Na koniec jeszcze, czy słuchawki SM PL50 pasują do tego playerka?

 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na clipa, będę miał w piątek. Jedyne czego jestem pewien, to to że jak nie lubisz dużej ilości basu to nie jest to połączenie dla ciebie ;) Ogólnie zgoogluj recke Fuze reGGrafa, fuze gra jak clip, a reGGraf mówił że nawet nieźle się uzupełnia z DJ'kami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Szukałem w googlach, na mp3store i nie było.

Przeczytałem i coraz bardziej się skłaniam do Clipa+ zamiast E100, bo te 50zł różnicy mógłbym na kartę pamięci przeznaczyć. A w razie jakby mi się brzmienie nie spodobało to mam alternatywne słuchawki, które podobno grają b. dobrze z Clipem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich Forumowiczów!

 

Szukam odpowiedniego odtwarzacza do moich Koss'ów PRO4AAT, czy CLIP+ się nada? Ma wszystko inne na czym mi zależy, nie wiem tylko czy wyjście słuchawkowe jest dość mocne, by słuchawki o oporze 250 ohmów zagrały właściwie.

Może ktoś miał podobny zestaw i będzie skłonny podzielić się wrażeniami?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności