Skocz do zawartości

Szukam IEMów - MP3Store Ultimate IEM Project


Jeycam

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie też), w mojej głowie powstał plan zrobienia największej recenzji IEMów w Polsce, jedynej i niepowtarzalnej, z każdej półki cenowej. Na chwilę obecną, lista słuchawek, które będę miał do testów to (w nawiasie, kto je użycza):

  1. Apple In-Ear (Malas)
  2. Creative EP-630 (Pasiasty)
  3. Etymotic Research HF-2 (Goras)
  4. Future Sonic Atrio M8 (Yedi)
  5. JAYS q-JAYS (SonusMobile)
  6. NuForce NE-7m (AudioMagic)
  7. Phonak Audeo PFE 111
  8. Sennheiser IE7 (sFormatowany)
  9. Sennheiser IE8
  10. Sony MDR-EX85 (wojt_bb)
  11. Sony MDR-EX500 (Yedi)
  12. SoundMagic MP21
  13. SoundMagic PL50 (Roni11)
  14. Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro (sFormatowany)
  15. Vedia Muzzio Cutedocks
  16. Vedia SV500

 

Recenzja będzie miała formę taką jak ta tu: http://www.head-fi.o...t-v-2-a-394365/ . Tutaj natomiast pojawia się moja prośba - czy nie dołożylibyście jeszcze czegoś od siebie? Bardzo mile widziane będą ADDIEMy, EP630, inne modele SM, słuchawki Denona, Klipscha, Shure i UE. Jeśli chcielibyście wnieść coś do tego projektu - piszcie. Jeśli uważacie, że jest on niepotrzebny - też piszcie.

mp3s_uIEMp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Siemka

Studiuję w Poznaniu i mam ADDIEMy, wyczytałem ze bywasz w Pozku, wiec jezeli w miedzy czasie bedziesz tutaj to ja bardzo chetnie poslucham tych sluchaweczek a w zamian uzycze moje addiemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to chodzi bardziej o wysyłkę słuchawek do Jaycama, tak aby miał u siebie wszystkie w jednym czasie.

Otóż to, niestety. Za to jak ktoś chce posłuchać w Poznaniu IE8 to proszę pisać.

 

 

Ja oferuję HF2 + przelotka rezystorowa na ER4-S, jak tylko usiądę jutro i ją zrobię w końcu ;) Do tego EX82, będzie odniesienie do 85.

Super, zupełnie zapomniałem o Etach.

 

na jakiej zasadzie chcesz zrobić ten test?

i na jak długo byłyby Ci ewentualnie potrzebne te słuchawki?

Na zasadzie porównania, z wypunktowaniem poszczególnych elementów i opisem, tak jak w tej recenzji na Head-Fi. Słuchawki potrzebne mi by były na około tydzień, sporo tego porównywania jest. :)

 

SM PL30 ?

JVC HA FX33?

AMERICAN AUDIO EB700 ? (nie lubię tych słuchawek, ale ja się nie znam ;)

Bardzo chętnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie dam ADDIEMy :)

Jedna para starczy. :) Chociaż, RE2 by się przydały.

 

Zaktualizowałem listę o te osoby, które potwierdziły chęć, na razie mamy 15 par, jeszcze trochę i Head-Fi się schowa. :)

No nie wiem... on mają jeszcze meelectronics czy jak to się tam zwie no i ortofon'y e-Q7 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo będę miał Philips she9500 :lol: To chyba najtańsze doki w jakie jest sens inwestować. Fajnie byłoby je porównać do serii SM czy choćby EP630 ;) Poza tym nie mam nic - przerzuciłem się na nauszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn, w końcu pojawiłoby się na prawdę konkretne, polskie(!) porównanie popularnych iem'ów, na dodatek z każdej półki :) oby wszystko wypaliło i żebyś nie stracił zapału ;)

 

Nom, jak to wypali to Jeycam rlz! Jeszcze przydałyby się Westony 3 i EX700 do pełni szczęścia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koperta bąbelkowa + opłata za list prio = nie więcej niż 4zł :rolleyes:

Jak się ktoś boi zaginięcia to może dopłacić za polecony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności