Skocz do zawartości

Nie Wykrywa Odtwarzacza


pok

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam wkońcu iRivera t20 :). Chciałem go podłączyć do kompa i przerobić na ums, ale nie wykrywa mi go. Znaczy się sytuacja wygląda tak :

Podłączyłem go do kompa (mam winxp, sp2 i wmp10), wyskoczyło okienko w czym otworzyć to wybrałem wmp. Otowrzł się wmp i wyskoczył taki komunikat : "Program Windows Media Player nie może wykryć urządzenia przenośnego. Podłącz urządzenie przenośne, a następnie próbuj ponownie." . W moim komputerze też nic nie ma. Wszedłem więc w menedżer urządzeń, kliknąłem 2 razy na "Główny kontroler usb", zmieniłem zakładke na zasilanie i tam było napisane : "Podłączone urządzenia : Urządzenie mtp" . Klikam dwa razy na to i wyskakuje w zakładce ogólne " iRiver t20" , Typ urządzenia : Urządzenia przenośne z obsługą systemu Windows, Producent : iriver Limited, Lokalizacja : Lokalizacja 0 (iriver T20). To co jest nie tak. Może mi ktoś powiedzieć w czym jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wszystkim, którzy mają problemy z wykryciem odtwarzacza iRiver T20, a mają Winamp Media player 10, Microsoft Windows XP, Service Pack2 polecam:

 

http://hardware.mcse.ms/message143931.html

 

1. Unplug the device

2. Close Windows Media Player 10

3. Start -> Run -> Input "cmd" and hit Enter

4. Input: net stop umwdf

5. Input: net start umwdf

6. Connect the device

 

Hey!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A mi tak ni dzia�a.

Cmd.exe twierdzi �e ni mam takiej us�ugi...

 

Edit:

Pozbyłem si problemu. Poprostu pochodziłem po kafejkach i zmieniłem go z MTP na UMS i gitara :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mialem jeden raz taki problem i zrobilem tak:

 

1. Format

2. Powrot do ustawien standardowych.

Chyba najwazniejsze to to aby nie bylo pliku z w odtawrzcu WMP info

 

3. A nastepnie w windows/panel sterowania/dodaj nowy sprzet. Pozniej windows polaczyl sie z netem i wgral pliki na niego.

 

U mnie po tym juz normalnie wykrywal odtwarzacz. Nie wiem czy tego probowaliscie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosze o porade. Po reinstalacji systemu windows XP, system nie wykrywa mojego odtwarzacza Iriver T20 FM 512. Wczesniej usunełam przez pomyłke z odtwarzacza jakiś plik systemowy i martwie sie ,że może mieć on wpływ na mój problem. Serdecznie prosze o pomoc :)

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności