Skocz do zawartości

Jaki wybrać odtwrzacz mp3?


Rekomendowane odpowiedzi

no no to wlasnie ty tak piszesz jakbys byl nie wiadomo jakim znawca a z gory twierdzisz ze ludzie ktorzy sa naprawde very good w swoim fachu to jacys frajerzy wiec ja koncze wogole z toba pisac bo wydaje mi sie ze masz max 17 lat lub jestes ograniczony.Zegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchaj- ja nie mówie o sobie i to nie tylko moja opinia akurat. Btw. nie powiedziałem że frajerzy- tylko tak ich zrobiłem jakby byli bogami mp3 i btw mp4 jako tako nie ma;p co do znawstwa- czy mówiąc że słuchałem x-fi i x-fi 2, i wielu innych playerów, nie sądzisz że choć troszkę znam tego sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuja w serwisach mp3\4 i uwierz mi znaja sie na muzyce oni tym zyja..

 

Sorry, ale nie widzę tutaj logiki :unsure: Może dlatego, że nie skończyłem odpowiednich studiów :blink:

A ja zajmuję się składaniem skrzypiec i uwierz mi jestem wirtuozem muzyki klasycznej :rolleyes:

 

Wracając do tematu, bo chyba zrobił się offtop, to ja polecam iRiver'a e10, bądź clix 1G 4GB (jeśli uda ci się zdobyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie troche racji tez masz ale moim zdaniem jestes za bardzo krytycznie nastawiony do marki creative..tutaj np sa chwalone cowony D2 a na zagranicznych forach np.head-fi niektorzy pisali ze o wiele lepszy dzwiek jest na zen x-fi..i z checia by sie zamienili..a co dopiero tu mowic o x-fi 2 bo jest roznica i to widoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy je chwalą- ale nie jest x-fi swojej ceny tak czy siak. A po drugie zależy jakie słuchawki dołożysz. I akurat nie wszyscy mają awersje do creativa- sam mam zena, miałem zen touch- nie narzekałem- ale jest o wiele bardziej lepszych playerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

 

Jesteś zdecydowany na CAL! (bardzo dobre słuchawki notabene)? Może do takich Shure SHR240 czy Sennheiserów HD438 łatwiej byłoby dobrać zgrywający się odtwarzacz, spełniający dodatkowo Twoje wymagania.

 

Możesz jeszcze zastanowić nad odtwarzaczami Samsunga tj:

YP-T10 - podobno bardzo dobre, chłodne brzmienie, został mi kiedyś polecony gdy szukałem grajka o chłodnym charakterze

YP-P3 - podobno czołówka jeśli chodzi o jakość dźwięku, nie wiem jak by się zgrał z CAL! ale na forum na pewno są osoby, które mają takie połączenie, warto zapytać

YP-Q2 - ktoś ostatnio pisał, że wiele nie odstaje od P3, nie wiem ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Podejdę do tematu od trochę innej strony. W ciągu ostatnich kilku lat, "firma" Creative przyzwyczaiła nas do tak skrajnie żenującej jakości swoich produktów, że każdy, kto chociaż trochę jest zorientowany w tej tematyce, nie będzie poważnie traktował jej oferty, dlatego uprzejmie proszę o to, by nie szerzyć "herezji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak sobie pomyślałem- rozpatrzmy taką sytuację, wygodniejszą dla mojego portfela :-) Z założenia chciałem kupić odtwarzacz do 500 zł bez słuchawek, ale teraz zastanawiam się, czy nie dałoby rady kupić za 500 zł całego zestawu. Kupiłbym słuchawki CAL w cenie 250 zł, a drugie 250 zł zainwestowałbym w odtwarzacz (prosty mp3, elegancka jakość muzyki, 4gb). Baols- czy według Ciebie taki zabieg jest możliwy? Czy może odłożyć takie oszczędnościowe myślenie na bok i przygotować się na większy wydatek?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej "oszczędnościowej wersji wydarzeń", tj. MP3 do 280 zł nie chciałbym brać Apple pod uwagę- tym bardziej, że zależy mi tylko na nowym sprzęcie. Ostatecznie jeśli nie uda kupić się dobrej MP3 po takich kosztach to zdecyduję się np. na Apple iPod 4g 4GB. Ale myślę, że o wspólnych siłach znajdziemy coś odpowiedniego :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszej jakości są starsze nano- 1g i 2g, z czego ten pierwszy lepszy. z nowych nie wiele jest opcjo do Cal! , a myślałeś nad shure srh 240? są lepsze od Cal! podobnież. ewentualnie jakbyś dołożył z 70 złotych masz nowego samsunga P3:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kupisz CAL, to nie ma sensu Nano 4G, bo on ma słaby dźwięk, nie wykorzystasz wtedy możliwości CALi. Bierz 1G lub 2G, a słuchawki CAL lub shure srh240, przeczytaj recenzje Siekiery, to zobaczysz różnice między tymi słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co człowiek to opinia i już się gubię :-) Może sprecyzuję pytanie- Jakie kupić mp3 4GB (do 300zł) pod słuchawki CAL! ?

Pozdrawiam

Najlepiej było by kupić coś używanego... :P

 

Z obecnie dostępnych:

Sansa Clip - ciemny odtwarzacz, lecz CAL! grają z nim nieźle, wbrew temu co by się mogło wydawać, nie wiem jak gra Clip+

iRiver T60 - nie słuchałem w połączeniu z CAL! ale użytkownik warlock z tego co pamiętam chwalił ten zestaw

Vedia A10 - podobno jasny i chłodny dźwięk ale nie najwyższa półka

 

Samsung YP-T10, YP-Q2, iRiver E30, E50, może coś z serii T.

 

Na Twoim miejscu poczatowałbym na Nano 2g - czasem pojawiają się na allegro nówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, już dokonałem wyboru- zakupiłem iRiver E30- kolor czarny, 4GB pamięci- wszystko tak jak chciałem, także jestem zadowolony. Ponadto przekonała mnie cena- udało mi się dorwać nówkę za równe 200 zł. W ciągu paru dni powinienem mieć tą mp3 w domu, także dokupię jeszcze CAL'e i zdam relacje.

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwolę podpiąć się do tematu :) (mam prawie taki sam problem jak Igomas - dobra, mała i funkcjonalna mp3 pod słuchawki Creative ep-630). Tak więc czy odtwarzacze od iRiver'a mają dobre baterie?

 

 

Thx za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności