Skocz do zawartości

Shure SRH240


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Zaryzykowałem i się opłaciło. Clip+ ciągnie je spokojnie i na 3/4 głośności już jest zadowalający poziom głośności ;) Na "gorąco": nie pokazują swoich braków na takim odtwarzaczu jak Clip, tak jak to opisywał kolega hasos w kontakcie z Sonym.

 

Po lekkim wygrzaniu i ochłonięciu może pokuszę się na moje wrażenie z odsłuchu ;)

 

Pozdrowienia, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo clip+ jest fatalny. Juz Fuze jest lepszy. Clip jest tani i ma slot na kartę pamięci to wszystkie jego zalety. Podłącz te słuchawki do czegoś lepszego T60 albo E30/50 bedziesz wiedział dlaczego to profanacja. Totalny brak szczegółów. Może słuchając tylko na clipie lub majac porównanie z czymś jeszcze gorszy jest ok, ale uwierz mi nie jest. Te słuchawki godne sa lepszego sprzętu.

 

Uniosłem się ale właśnie o to dziś miałem starcie z klientem. Kupił zgodnie z sugestią forum clipa+ i nie może dobrac słuchawek i player gra źle dlaczego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zgadzam się, że te słuchawki nie "pokazują pazurków" na odtwarzaczu takim jak Clip, ale w toku tej dyskusji wywiązało się pytanie tylko i wyłącznie o "napędzalność". Dodałem także informację, jakoby następowały takie zjawiska jakie opisał hasos. Również utożsamiam się z poglądem, że to lekka profanacja podłączać te słuchawki do takiego odtwarzacza ;]

 

Zatem proszę o brak nadinterpretacji z waszej strony.

 

Pozdrawiam, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon E2 daje spokojnie radę. Nie wiem ile skali jeszcze zostało bo głuchnę. Od razu mówię, że to połączenie jest ciut za zimne (więc brak basiku), ale ogólnie gra taki zestaw dosyć dobrze, ale więcej w recenzji Cowona E2.

 

Co do Clipa, sam w sobie jest cienki i przymulony. Shure mogą go trochę ożywić, ale potencjału słuchawek na takim sprzęcie nie poznasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profanacją będzie to jak podłącze 440 do fuze:). A tak poważnie dlaczego uważasz, że to połączenie jest fatalne?

 

taka ciekawostka - kupiłem w piątek srh440 (już oddałem, ale o tym dalej) i one dają się łatwiej napędzić niż 240 więc może się okazać, że nie będzie źle :). dodam, ze 440 to wręcz idealne słuchawki do playera ciepłego, bo mają sobie tyle akustyczności i przestrzenności, że na moim sony to nawet Rammstein brzmiał jak koncert akustyczny. Poza tym słuchawki są świetne: jak ktoś lubi studyjność i słucha muzy akustyczno/ spokojnie rockowej to polecam te słuchawki w 100%, ich jakość dźwięku jest super, scena, separacja itp. nie wiem czy za 350 zł znajdzie się coś lepszego. szkoda tylko, że one są takie płaskie bo bym je sobie zostawił z chęcią, ale ich neutralność i monotonia mnie zniechęciła.

 

pozostają mi tylko do wypróbowania srh750 dj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem Shure 440 za jedyne 200zl:). Fuze jeśli chodzi o napędzenie(rozumiem, że chodzi o głośność) maja mniejsze wymagania niż laberg l100 ,a większe niż RE2. Grają tak - nie wiem jak to określić - otwarcie, przestrzennie, a jednocześnie dźwięk nie jest tak oddalony jak w RE2. Następną różnicą jest to, że dźwięk jest bogatszy, czuć bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.pl/NEW-Shure-SRH440-Professional-Studio-Headphones_W0QQitemZ360216964021QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item53de9aabb5

 

 

 

 

Aukcji już nie ma. Link ten był umieszczony wcześniej na forum, ale wadą był koszt przesyłki - do Polski wynosił chyba 31$(do USA  free).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, wątpliwości się pojawiają bo już wiele razy na tym forum pojawiały się zachwyty na sprzętem, a później mieszanie z błotem :)

 

Pozostaje jeszcze znaleźć sklep w Trójmieście gdzie można je kupić a przede wszystkim założyć i obadać jak z wygodą i jak graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności