Skocz do zawartości

H10jr vs. Nano 1g


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Fajna recenzja, porównania starych dobrych grajków zawsze są mile widziane :) Szkoda ze ciut mało opisów prezencji dźwięku ze strony tych dwóch pudełek. Poza Tym Bardzo pomocne .

Mi bardziej odpowiada szkoła grania Apple 1wszych serii niż Iriverków flaszowych. Ten Nano moim zdaniem po prostu bije h10jr, t10,t30. Może dlatego, że dźwięk irivera po prostu mi się przejadł... efektowny on jest, temu nie zaprzeczę, ale od wodotrysków Srs i innych ulepszaczy, wolę analityczność i dynamikę Jabłka. Swoja droga.. fajny ten czarny Nanos :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod opisem juniora sa zdjecia nano a pod nano foty juniora..:D

 

Wersje kolorystyczne juniorka: była tez czerwona, granatowa, i ciemnobrązowa.. jakoś tak...

 

2540.jpg 01305110935.jpg imgh10jr1.jpg

 

Ogólnie junior to jeden z najfajnieszych playerków jakie posiadałem i planuje jeszcze do niego wrócić.. :D

 

aku trzyma meeega długo, brak zbędnych bajerów, wyświetlacz baaardzo czytelny.. jedyny minus to pojemność bo niestety tylko 1GB.. dlatego nigdy nie zawojował rynku.. Pakowany tak jak powinno być wszytsko w osobnych kartonikach etc.. a nie tak jak teraz, wydajesz 1500zł i dostajesz coś wielkości paczki husteczek..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda dla mnie hierarchia dzwięku s639>h10jr>nano1g

s639 ma mniej basu od h10jr, jednak jego dynamika jest lepsza, scena lekko oddalona(w s639) co mi się podoba, nie przepadam za czymś co gra mi do głowy, ale ADDIEM najlepiej zgrywają się z h10j, na s639 coś je blokuje, a propo na ADDIEM z s639 pięknie słychać perkusję, na h10jr i na nano nie uświadczyłem tego, słuchanie rise against to czysta przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Łezka w oku, chlip chlip mój H10jr był czerwony do tego stacja dokujaca w której podswietlenie zmieniłem też na red. Grajek zacny teraz z czasem żałuje że się go pozbyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie co jakiś czas nachodzi myśl o pozbyciu się Juniorka (wersja srebrna) i stacji dokującej, bo jednak trzy playery to trochę za dużo, ale trochę mi szkoda oddawać je za jakieś 100 zł, a więcej ten zestaw nie jest dzisiaj wart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też żałowałem jak sprzedałem (granatowego ale z dyskiem), a sprzedałem, bo połamałem słuchawki i nie było funduszy na nowe. 3 lata przerwy w słuchaniu w przyzwoitej jakości.

Mi się wieszał nieraz, zawsze nosiłem agrawkę przypiętą do spodni. Myślałem że to była wina rockboxa, na oryginalnym miałem go dzień więc nie wiem jak się sprawował, było okrutnie cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, wtedy nie wiedziałem nic na ten temat. A jr sie resetuje inaczej? bo to z dyskowego było tragiczne. Trzeba było mieć coś typu igła pod ręką inaczej czekamy aż padnie i potem ładujemy. Raz mi się nano 5g zawiesił i musiałem czekać aż padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie juniorek smigał jak ta lala a pozbyłem się go wyłącznie ze wzgledu na szum za to z wersja 6gb nie było już tak kolorowo ten potrafił się czesto zawiesić i do tego bardzo wolno pracujący dysk strasznie mulił przy zmianie utworu. Grafitowy h10 jest śliczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności