Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ale ładować 1gb przy usb 1.1? ;/ czy ja wiem, mnie denerwuje zapychanie 512mb przy usb 2.0 ;P chociażby z tego niby błachego względy G2 jest odrobinę do tyłu, chociaż z drugiej strony gdybym miał 2x więcej miejsca może nie zastanawiałbym się tyle czasu co wrzucić ;] ale idąc tym tropem najlepiej byłoby kupić h340 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yabol - racja, iRiver T30 nie należy do najładniejszych, ale jeśli ma lepszy dźwięk i więcej funkcji to wydaje mi się, że można by go wziąść. Nie oceniaj książki po okładce ;) .

 

@imacman - w takim razie słuchawki w iAudio muszą być tragiczne ;) .

 

Ja z zalet iAudio zauważyłem, że ma dłuższy czas działania na jednej baterii (iRiver ma 20 a iAudio 40 godzin). Ma też lepsze baterie, rozmiaru AA (mógłbym sobie wziąść akumulatorki z cyfrówki). Kolejna zaleta odtwarzacza to jej wygląd. Do wad natomiast należy nieco większy rozmiar, jak kolega już wpspomniał interfejs USB 2.0, oraz brak funkcji tj. budzik (iRiver takową funkcję posiada). Tylko nie wiem jak tu jest z jakością dźwięku i dyktafonu. Gdyby były na równym poziomie, być może zdecydowałbym się na iAudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że jakości dźwięku są do siebie zbliżone to chyba jednak zdecyduję się na iRivera. Tym bardziej, że ma lepszy dyktafon, kiedyś już słyszałem, że jest jednym z lepszych odtwarzaczów z lepszym dyktafonem, ale teraz mam już pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności