Skocz do zawartości

Sony X1050 czy Zune HD


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedają po kosztach, ciekawe dlaczego? Zobaczymy, czy dojdzie...oby.

 

A za pobraniem wysyłają?

 

 

 

Oni robia takie promocje.Tu nie ma nic ... poza swietna cena.

 

Edit:wcale bym sie nie zdziwil jakby za kilka dni lub miesiac promocja powtorzyla sie tego modelu.Za pol ceny byl kiedys kilka razy S638F.

 

 

... jakby ktos chcial to znajoma ma do sprzedania X1050 za 700zl stan ideal.Moge dac kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj korci i to bardzo ..ale jeszcze poczekam, jeszcze z miesiąc się wstrzymam.... może wcześniej d2 sprzedam..

 

Za miesiac zaplacisz tysiac bo taka jest normalna cena tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale będzie tez sporo "nietrafionych" prezentów na allegro.

 

Jak trafisz ten model na allegro chociaz za ta cene z ibood to stawiam duze piwo;).

 

Sa na allegro za okolo 860zl kupione w Anglii troche pouzywane.Od kilku miesiecy nikt ich nie kupowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem bo cena miodzio:)

Kolejny sony mam nadzieję, iż będzie prezentował wiele więcej niż S639 (dźwiękowo offcors).

Codo ibooda to zamawiałem tam pilota Logitech Harmony i dotarł po 5 dniach także całkiem nieźle (bo paczka szła z niemiec).

Ciekawe jak będzie w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem bo cena miodzio:)

Kolejny sony mam nadzieję, iż będzie prezentował wiele więcej niż S639 (dźwiękowo offcors).

Codo ibooda to zamawiałem tam pilota Logitech Harmony i dotarł po 5 dniach także całkiem nieźle (bo paczka szła z niemiec).

Ciekawe jak będzie w tym przypadku.

 

Wiele wiecej to raczej nie.To inne brzmienie.Bardziej wyrafinowane, lepsze gatunkowo, szczegolowe, bardziej gladkie i rowne ... ale mniej basu niz w S639F ktory jest troche bardziej "nerwowy" w graniu.

Mam na mysli wiecej cieply, basowy z dynamika bardziej rzucajaca sie w uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie krytykuje ale wy się czujecie urażeni... no a duma została urażona ponieważ ośmieliłem się nie chcieć wyrobu apple, to jest zdrowe podejście?

 

 

dobra, moglem zwyczajnie przemilczeć touch'a i temat byłby na temat.

 

Nikogo żeś nie uraził ale po prostu wiele osób tutaj nie lubi podejścia typu "nie bo nie i nie złamie się"

 

Ale wracając do tematu myśle ze walka to tylko między Apple i Sony. jeśli chodzi o tego typu odtwaracze chociaz zmartwie się. W Japoni jest moda na tego Soniaka więc oryginalny nie będziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele wiecej to raczej nie.To inne brzmienie.Bardziej wyrafinowane, lepsze gatunkowo, szczegolowe, bardziej gladkie i rowne ... ale mniej basu niz w S639F ktory jest troche bardziej "nerwowy" w graniu.

Właśnie ilość basu w S639 bardzo mi przeszkadza - jest go więcej niż w Clixie ale imo gorszy gatunkowo (taki boosty).

Dominujące niskie pasmo mi bardzo nie pasuje z dodatkowo basowymi Um2.

Zresztą od czasu zakupu monitorów Ushera szczerze mówiąc wszystko mi w moim przenośnym audio nie pasuje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ilość basu w S639 bardzo mi przeszkadza - jest go więcej niż w Clixie ale imo gorszy gatunkowo (taki boosty).

Dominujące niskie pasmo mi bardzo nie pasuje z dodatkowo basowymi Um2.

Zresztą od czasu zakupu monitorów Ushera szczerze mówiąc wszystko mi w moim przenośnym audio nie pasuje:P

 

Widocznie odtwarzacz + sluchawki robia efekt "boosty".Za duzo basu w tej parze.

U mnie tego nie ma.Bas jest precyzyjny i ma bardzo dobre zakonczenie.Wszystko w ryzach i z moca.

Dzwiek X ma charakterystyczna wspaniala scene a w niej swobodnie grajace instrumenty ktore graja bez zmeczenia i dociekliwosci.

Calkiem mozliwe ze Twoje sluchawki beda lepiej z nim graly bo widze ze cale pasmo w S639F w stosunku do X przesuniete jest na dol.No i X jest nieco bardziej neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo żeś nie uraził ale po prostu wiele osób tutaj nie lubi podejścia typu "nie bo nie i nie złamie się"

 

Ale wracając do tematu myśle ze walka to tylko między Apple i Sony. jeśli chodzi o tego typu odtwaracze chociaz zmartwie się. W Japoni jest moda na tego Soniaka więc oryginalny nie będziesz :D

 

Dobrze żeby więc wybrać po ludzku posłucham toucha Siekiery, i posłucham sony ....jak go znajdę w jakimś sklepie do odsłuchu.

 

 

I na marginesie dodam ze z tą modą w Japonii to byś się zdziwił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na marginesie dodam ze z tą modą w Japonii to byś się zdziwił.

 

szczerze to napisałem to na zasadzie "co mi ślina.." bo japoński :D tak naprawde to nie wiem jak tam jest z popularnością tego odtwarzacza. Wybacz.

 

Osobiscie mysle ze to rozwiazanie co teraz zaproponowałes jest idealne. Sony i Apple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze z sluchawkami powyzej 1000zl. Reszta odpada zupelnie. Zbyt sucho i plasko graja. Srednica tragedia, a dol malodynamiczny.

Cena nie świadczy o SQ ;) gdyby tak było to za 500-600zł nie kupiłbyś nawet dobrych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ah... Widzę, że ZUNE HD, nie cieszy się tutaj zbyt dobrą opinią. Swój egzemplarz posiadam od miesiąca i napiszę jak on się sprawuje. Ekran dotykowy, wbrew temu co piszą tutaj niektórzy, nie zawodzi ani odrobinę, nie przycina się ani nie zwalnia, wszystko odbywa się bardzo płynnie, jakbyś muskał palcem po tafli wody. Interfejs skrajnie różny od ajpodowego, ale równie intuicyjny. Odtwarzanie video to bajka, obraz znakomity, nikt nie zaprzeczy, że czarne nie jest czarne, itd. ;-) Ogółem, UI cieszy oko niesamowicie i z wielkim żalem chowa się go do kieszeni. Odtwarzacz ma naprawdę potencjał, który w Europie póki co zostanie niewykorzystany, z powodu braku wsparcia Microsoftu. Mam na myśli abonament Zune Pass i ogółem okrojony dostęp do Marketplace.

 

Dźwiękowo. Cóż, ciężko mi się wypowiedzieć słucham na nim muzyki na przemiennie z Koss PortaPro i Sennkami PMX100 i nie mam żadnych zastrzeżeń. Po synchronizowaniu odtwarzacza z PC (nie lubi piracki windowsów), wraz z muzyką pobiera dane o wykonawcach z marketplace, by w trakcie playbacku, zobaczyć we tle zdjęcia zespołu, dostępne albumy, krótą biografię czy podobnie brzmiących artystów, naprawdę wspaniała funkcja, która przypadnie do gustu każdemu melomanowi.

 

Gdybym żył w stanach, nie żałowałbym ani jednego $, którego bym wydał, ale póki jestem w polsce, to te 1200 złotówek jednak trochę boli. Zobaczymy może za jakiś czas Microsoft będzie przyjaźniejszy Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności