Skocz do zawartości

Asus XOnar U1 czy AUDIOTRAK Prodigy CUBE External USB Sound Card


4motion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuje zakup słuchawek Sennheiser HD595 głównie będę słuchał muzyki z lapka więc potrzebuje przede wszystkim dobrego źródła dźwięku i wzmacniacza. Oba urządzenia z tematu wątku posiadają takowe. NIe wiem które wybrać Audiotrak kosztuje 120$ na ebayu, Asus jakieś 250zł. Ale wydaje mi się że Audiotrak może być lepszy. Co wy o tym sądzicie? Czasem możę załupie w jakąś giere (nadadzą sie do tego?).

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

A może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuje zakup słuchawek Sennheiser HD595 głównie będę słuchał muzyki z lapka więc potrzebuje przede wszystkim dobrego źródła dźwięku i wzmacniacza. Oba urządzenia z tematu wątku posiadają takowe. NIe wiem które wybrać Audiotrak kosztuje 120$ na ebayu, Asus jakieś 250zł. Ale wydaje mi się że Audiotrak może być lepszy. Co wy o tym sądzicie? Czasem możę załupie w jakąś giere (nadadzą sie do tego?).

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

A może coś innego?

 

Ktos coś pomoże może użytkownicy Xonara jakieś opinie o tej karcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie wiem jak Audiotrack, ale xonar jak dla mnie to w ogóle nie nadaje się jako wzmak słuchawkowy .. A patrząc na to że chcesz podpiąc do niego HD595 , ja bym na starcie sobie u1 odpuścił ..

 

Jeden z userów kupił sobie prodigy cube , więc go zapytaj jak gra jako wzmak

 

Szkoda że nikt wcześniej nie zamknął tematu zanim zobaczyłem ze ma ponad rok ...

Edytowane przez Yedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności