Skocz do zawartości

Najlepszy Creative!?


awr

Rekomendowane odpowiedzi

Awr spraw sobie akumulatorki GP 2500 mAh + ładowarkę. Zaoszczędzisz na bateriach i odtwarzacz będzie dłużej trzymał. Co do słuchawek to nie polecam EX71 mi po 3 miesiacach rozwalił sie kabel. Może lepiej Creative EP-630 albo Koss Spark Plug. Ewentualnie coś z pchełek to Sennheiser MX 300/400/500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok, a akumulatorkow mam w brud w domq... 2500, moze nie bede mial ale jakis 2300 wychacze, chociaz dziwie sie, ze tak na bateri slabo 3ma, ale powtorze jeszcze raz, na razie TESTUJE!:) chyba pokroje te creativy 630, tylko skad, bo na allegro sa po 105, a ktos tu pisal, ze kiedys tam kupil za 95 :P wiec!?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

niestety, moj g3 wytrzymuje 10-12h, nawet teraz wlozylem nowiutki akumulatorek gp 2400 naladowany do maxa i zczytuje 2kreseczki...

napisalem do serwisu i otrzymalem odp ze testy dla g3 byly robione w warunkach laboratyjnych glosnos 20, equalizer normal, tem pokojowa i podswietlenia wylaczone... no luz, ale jak sie ma te 12h do 50??? nijak!!!!

gosc polecil sciagnac nowego upgrade'a firmwaru! podajcie lina i powiedzcie jak to dokladnie zrobic!!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie koniecznie musi być wina softu. akumulatorki mają to do siebie że ich napięcie wynosi 1,2V, a "normalnej" baterii alkalicznej lub nie 1,5V. To pewnie dlatego mimo 100% naładowania akumulatora pokazuje ci, że nie jest do końca naładowana. Rozładowywanie polega właśnie na tym ,że w baterii/akumulatorku spada napięcie między końcówkami ogniwa. Więc gdy na "starcie" wkładasz ogniwo o napięciu 1,2V playerek widzi to jako baterię już troszkę rozładowaną

tak mi się wydaje :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

macie racje panowie, troche lepiej... tzn wskaznik poprawnie chodzi! nie ma co narzekac, dobre i te 10godz + 2gi akumulator w kieszeni! pora uzbierac na dobre sluchawki, bo te kaszaloty juz mnie mecza! te epki o ktorych pisze matej7 beda oka? zalezy mi na polaczeniu dobrego sopranu z basem! slucham glownie trancu, hh i rapu!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 400zł masz iAudio G2 z 512Mb (brak radia ale trzyma na bateri wieczność:)

Nie taką znowu wiczność. Mój G2 trzyman a jednej baterii (akumulatorek) enrgizera 2500 - ok 15 godzin, przy słuchaniu na głośności 25-28, bez żadnych dopalaczy, podswietlanie ekranu ustawione na 5 sekund bodajże.

 

btw, obecnie G2 o pojemności 1giga można już kupić za 450zł.

 

 

 

 

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sluchawki biedne, przy ok 26, moze 28 w niektorych trackach juz pierdzi prawa sluchawka, a dosc czesto musze sluchac przy 30 :( wiec, naprawde dol... bo podlaczylem sluchawki od creativa muvo, i te dawaly rade nawet przy 35, dalej nie sprawdzalem bo nie dawalem rady :)

A czego sie spodziewałeś po słuchawkach dołączanych do playerów? Że będą grały jak porta pro albo epki? ;) Dla mnie mogliby w ogóle nie dodawać słuchawek do odtwarzaczy. Cene by może obniżyli :P

 

2. bateria ponoc ma 3mac ok 50h, ja narazie sluchalem muzy przez 8-10h i juz mi skacze miedzy ost kreska, a pusta bateria, wiec gora pochodzi jeszcze przez 2-4h! a wiec bede mily powiem ze chodzi przez 15h, a gdzie te 50, o ktorych mowa!?

No chyba się nie spodziewałeś, że będzi gał 50h? Bardzo żadko się zdaża, że rzeczywiste pomiary "czasu życia na jednej baterii/dołądowaniu aku" się pokrywają z wartosiami deklarowanymi przez producentów. Z mojego doświadczenia z wszelakim sprzętem wykorzystującym baterie AA/AAA a także baterie litowo-jonowe i litowo-polimerowe, wynika, że rzeczywisty czas "życia" wynosi 40-50% dekalrwanych przez eproeducentó weartości. Zważ też na uwagę, że producenci mierzą czas życia playerka na jednej baterii na podstawie specyficznych warunków, a więc określonej głośności, jasności ekranu, włączonych lub wyłaczonych przeróżnych "doplaczach dźiwęku" itd. Czas pracy na jednej baterii zależy także od czynników środowiskowych, takich jak chociażby temperatura (im zimniej tym czas pracy się skraca). Zatem w większości przypadków, "oficjalne" czasy działania podawane przez producentów, można między bajki włożyć.

 

3. radio... hm... slabo chwyta

Tutaj też bym się nie dziwił. Producenci mp3 dorzucają do playerków z reguły fatalnej jakości radia. Bardzo dobry cyfrowy odbiornik radia z funkcją nagrywania kosztuje oddzielnie tyle samo co cały odtwarzacz mp3, a niekiedy o wiele więcej. Np POGO, uważane za jeden z najlepszych odbiorników radia, kosztuje 200$

http://www.amazon.com/gp/product/B0008KL7I...5Fencoding=UTF8

 

sprzet caly czas testuje bo mam go kilka dni, ale te wady, to i tak duzo... najmniej zadowolony jestem z tych sluchawek...

pzdr

Nie dziwne, że nie jstś zadowolony. Kup creative ep-630 (dokanałowe), lub sennheiser mx400/500 (pchełki) i będziesz zadowolony :)

 

 

 

 

pozdrawiam,

michał

 

 

macie racje panowie, troche lepiej... tzn wskaznik poprawnie chodzi! nie ma co narzekac, dobre i te 10godz + 2gi akumulator w kieszeni! pora uzbierac na dobre sluchawki, bo te kaszaloty juz mnie mecza! te epki o ktorych pisze matej7 beda oka? zalezy mi na polaczeniu dobrego sopranu z basem! slucham glownie trancu, hh i rapu!:)

Ja słucham paula oekenfelda i daft punka i zaświadczam, że do tego typu muzy epki nadają się wyśmienicie.

 

 

pozdr,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności