Skocz do zawartości

Głośniki 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad nowymi głośnikami 2.0 do komputera. Do tej pory byłem zdecydowany na genius 2000x ale przeczytałem że ostatnie egzemplarze z jakiejś nowej linii są wadliwe (buczą i słychać szumy). Tak więc poszukałem jeszcze i znalazłem takie: http://allegro.pl/item809723129_zestaw_50_watt_rms_genius_sp_hf_1800a_wwa.html

Czy ktoś miał może z nimi styczność? Wygląd bardzo przypadł mi do gustu i są drewniane jak 2000x. Tylko nie mogę znaleźć o nich żadnej opinii ani recenzji. Słyszałem że genius 3000A również są dobre w tym przedziale cenowym. Czy macie może jakieś lepsze propozycje? Zaznaczam, że nie chcę dokładać do microlabów bo nie mam tyle kasy. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

 

Nikt nie pomoże? Nie chcę kupować w ciemno tych 1800a choć wyglądają bardzo fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Głośniki mają być głównie i przede wszystkim do słuchania muzyki (rock, rock and roll, pop-michael jackson). Nie chcę 2.1 bo uważam że w tym przedziale cenowym będą lepsze 2.0 ( nie zależy mi na mocnym basie). 5.1 tym bardziej odpadają bo do słuchania muzy to nie za bardzo a poza tym za drogie. Budżet 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

3 miesiące temu miałem problem podobny do twojego, mianowicie kupowałem głośniki. Jako że do 200 zł zdecydowanie najlepsze były Geniusy 2000X to je wziąłem w sklepie Techplanet. Byłem dumny z nich, świetnie wyglądały na mojej meblościance. Wszystko byłoby super gdyby nie... dźwięk a raczej buczenie, na początku myślałem że to z powodu słabej jakości kabli ale kupiłem lepsze i było to samo. Zwróciłem je z powrotem półtora miesiąca temu i dotąd nie wiem na czym stoje, najprawdopodobniej zwrócą mi pieniądze. Tak więc gdyby te głośniki nie buczały to za tą cene by się bardzo opłacały. Gdy zwrócą mi pieniądze to będę rozglądał się za nowymi głośnikami i biorę poważnie pod uwagę 1800A. Czytałem gdzieś że średnio brzmią średnie tony co trochę mnie zaniepokoiło. Jakby ktoś mógł podzielić się opinią na temat tych głośników to byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności