Skocz do zawartości

Firmware A Wyłączanie Się Oświetlenia


leso

Rekomendowane odpowiedzi

W niektórych firmware, np. 1.85kor ums przy nagrywaniu wyłącza się oświetlenie playerka ifp 700... Czy ktoś wie z jakiego powodu została wprowadzona ta dyskusyjna innowacja? Mnie osobiście to trochę przeszkadza, bo utrudnia mi czytelną kontrolę przebiegu nagrywania, szczególnie dłuższych audycji radiowych. Może jednak ma to jakiś głębszy sens, dla którego programiści wprowadzili tę zmianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączanie podświetlenia podczas nagrywania jest celowe - podczas nagrywania z wbudowanego mikrofonu powodowało ono szum/pisk... a kiedy jest wyłączone nie powoduje :)

ok, ponownie można zapytać "ale po co podczas nagrywania z radia?"... tu już nie wiem, technicy irivera stwierdzili jednak że tak jest lepiej... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączanie podświetlenia podczas nagrywania jest celowe - podczas nagrywania z wbudowanego mikrofonu powodowało ono szum/pisk... a kiedy jest wyłączone nie powoduje :)

Ale takie są fakty, bo to samo mam ja przy nagrywaniu tyle ze u mnie trzeba przygasić ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam pogląd Skręta. To jest bubel. Oszczędność raczej nie. To bez sensu, bo normalnie i tak oświetlenie włącza się na kilka sekund (jeśli tak jest ustawione), a nie jest włączone przez cały czas nagrywania. Poza tym wszelkie przyciśnięcie przycisku rec, np. przy kasowaniu pliku również powoduje wyłączenie się oświetlenia. Ja tam żadnego pisku przy włączeniu nagrywania z mikrofonu nie zauważyłem. Jeśli tak twierdzą, to ciekawe, że nie martwią się o pikanie, na które wszyscy narzekają. Mam swoją własną nieco humorystyczną hipotezę. Jak chcesz kogoś nagrać tak, by on o tym nie wiedział, to przy tej innnowacji osoba nagrywana nie zauważy błysku odtwarzacza. Ale to żart. Coś mi się wydaje, że chyba najlepiej wrócić do wersji UMS 1.26 eu, tam się nic dziwacznego nie działo. A jeszcze nie obniżyli głośności. Jeszcze spróbuję kr 1.65, ale boję się, że będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności