Skocz do zawartości

T60 padł ?


grzegorz_blade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

bylem rok szczęśliwych użytkownikiem t60 aż tu nagle pojawił się niemały problem najpierw podczas odtwarzania zaczął "przeskakiwać" niektóre piosenki np grał utwór nr 5 powinna być 6 a grał 7 i tego nr 6 nie dało się odtworzyć także bezpośrednio przez przejście do folderu albo w połowie utworu było słychać trzask i przechodził do innej piosenki i niestety nie była to winna piosenek ponieważ wcześniej nie miał z nimi problemu ,taka sytuacja miała raz miejsce a później jak uruchomiłem go 2 raz i po paru piosenkach włączyłem radio zawiesił się a po wymianie baterii już się nie włączył :(

 

I w tej chwili sytuacja wyglada tak że odtwarzacz nie włącza się i nie jest widoczny ekran startowy a jedynie po przesuniecie przycisku hold widoczny ekran zablokowania klawiszy "różowa kłódka" który zaświeca się i gaśnie w równych odstępach ,nie jest widoczna jego zawartość po podłączeniu do komputera mimo iż widoczny jest błękitny ekran "USB connect" komputer odtwarzacza nie wykrywa i w żaden sposób nie można dodać a ani tez usunąć jakichkolwiek plików odtwarzacz sprawdzany był na kilku nowych bateriach jak i dwóch komputerach .

 

Trochę rozwlekle ale mam nadzieje ze zrozumiale sądzę że bez serwisu się nie obędzie ale może ktoś byłby w stanie powiedzieć co mogło się stać . Z góry dziękuje za odp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

podlacze sie pod temat mam ten sam problem, i byla taka sama przyczyna, poprostu na jakiejs piosence mi sie zacial i koniec. Jak podlaczam pod komputer to wyskakuje connect na mp3, ale nic na komputerze sie nie dzieje, wogole go nie wykrywa, i dopiero zeby wylaczyc "napis" connect musze wyciagnac baterie z mp3. Ktos ma moze rozwiazanie ? Albo zajmuje sie naprawa takich rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności