Skocz do zawartości

Co zamiast ipod video 30GB do PX100?


Mandaryn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od kilku lat używałem ipoda video 30GB z PX100. Niestety, ipod zakończył życie z przyczyn nieznanych. Serwis apple zaproponował mi wymianę na taki sam model, z gwarancją 3 miesiące za opłatę 460PLN. Czy to mi się opłaca? ipod video ma swoje zady i walety, zalety do jak dla mnie dobra jakość dźwięku, możliwość wgrania rockboxa i pojemność, 30GB to bardzo dużo jak dla mnie. Wady to zbyt duże wymiary, ciężar i bateria, która wskutek dużego wyświetlacza nigdy nie trzymała za długo. Video mi wisi, słucham tylko muzyki. I teraz zachodzi pytanie, może kupić sobie inny odtwarzacz? Jaki?

 

Musi mieć:

- natywne wsparcie dla mpc (musepack) a jak nie możliwość wgrania rockboxa, który to zagwarantuje,

- dobrą jakość dźwięku,

- dogadywać się z PX100.

 

Może coś z wymienionych tu odtwarzaczy? - http://build.rockbox.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

nie mam żadnego pliku żeby sprawdzić, ale jeśli mnie pamięc nie myli to d2 obsługiwał, pomimo iż nie było to zaznaczone w danych technicznych, więc s9 powinien również obsługiwać. Ale ręki sobie za to nie dam uciąć.

 

Za to możesz podejść do mp3store i sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używałem mpc ale na kompie, IMO świetnym grajkiem audio! jest iAUDIO 7 z nowym oprogramowanie prawidłowo odtwarza ogg który jest "najlepszym" formatem kompresji stratnej muzyki.

 

Też używałem mpc ale na kompie, IMO świetnym grajkiem audio! jest iAUDIO 7 z nowym oprogramowanie prawidłowo odtwarza ogg który jest "najlepszym" formatem kompresji stratnej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności