Skocz do zawartości

wzmacniacz do h320


serpo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad zakupem wzmacniacza sluchawkowego do irivera h320 myślę nad wzmacniaczem z ibasso d2 co o nim sadzicie ?

 

A po co Ci ten wzmacniacz - do sluchawek stacjonarnych? H320 jest wystarczajaco malo przenosny zeby dodatkowy wzmacniacz mial sredni sens - pomijajac to co moze dac przenosnym sluchawkom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci ten wzmacniacz - do sluchawek stacjonarnych? H320 jest wystarczajaco malo przenosny zeby dodatkowy wzmacniacz mial sredni sens - pomijajac to co moze dac przenosnym sluchawkom

 

W naszej forumowej terminologii brakuje odpowiednika "transportable". To coś między "przenośny" a "stacjonarny" w sensie łatwy do przeniesienia i chyba właśnie o to chodziło autorowi wątku. Bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś, kto lubi zabrać swój zestaw np. z gabinetu do sypialni czy ogrodu. Ibasso D10 ma tutaj tą przewagę nad konkurencją i innymi modelami tej samej firmy, że posiada wejście optyczne dzięki czemu łatwo można podłączyć do niego discmana, cd, czy irivera "cegiełkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W naszej forumowej terminologii brakuje odpowiednika "transportable". To coś między "przenośny" a "stacjonarny" w sensie łatwy do przeniesienia i chyba właśnie o to chodziło autorowi wątku. Bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś, kto lubi zabrać swój zestaw np. z gabinetu do sypialni czy ogrodu. Ibasso D10 ma tutaj tą przewagę nad konkurencją i innymi modelami tej samej firmy, że posiada wejście optyczne dzięki czemu łatwo można podłączyć do niego discmana, cd, czy irivera "cegiełkę".

 

No właśnie zależy jak go chcesz używać, d2 nie jest dużo mniejszy od d10 (tyle że tańszy). Jak widzę w sygnaturce masz poza h320 również h120, więc mógłbyś przy d10 wykorzystywać też jego wyjście optyczne. Jak w ten sposób używam mojego h140 z d10, jak napisał aml jako zestaw przenośno-stacjonarny. Z powodu pracy stale jestem w rozjazdach wiec mogę dzięki takiemu zestawowi używać wygodnych dużych słuchawek w hotelu, na kwaterach, zanieść go do pracy oraz używać jako zewn. karty muzycznej przez usb do laptopa itp. A na wyjścia w teren używam samego h340 lub h140 bez wzmaka. Choć zdarzało się nawet z wzmacniaczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności