Skocz do zawartości

Nie Wykrywa Sprzętu :(


Rojka

Rekomendowane odpowiedzi

No i po długiej męczarni udało mi się... Mój drugi kompik "widzi" H10 w MP10 !... Ale to nie oznacza końca mojej meczarni:( Pojawił się nowy problem: mianowicie podczas synchronizacji (przegrywania piosenek) pojawiają się błędy... Pisze albo coś o licencji, albo że zły format (mp3?!), albo, że nie mozna zsynchronizowac daty i godziny, bo nie ma połączanie z netem (co to za ******ły???)... Dodam, że próbne nagrania skasowałam bez problemu, program nagrał też na samym początku jakieś domyślne pliki, które były zainstalowane z Windowsem (piosenki)... No ja zaraz zacznę czymś rzucać!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bez nerwow.

 

Moze najpierw zamiast przez MP10 (malo kto korzysta z tego) skopiuj muzyke na katalog DATA.

 

Mozesz kopiowac tam (to nawet zalecane) całe katalogi. Skoro widzisz w MP10 to i bedziesz widziala w exploratorze.

 

Jak juz cos skopiujesz to posluchaj go troche - mysle ze irytacja calkowicie tobie przejdzie.

Jakosc dzwieku powinna Tobie wynagrodzic wszystkie meczarnie.

 

A mozesz napisac co zrobilas na tym drugim comp-ie ?

 

Pozdrawiam

 

EDIT >>

 

Jak zgrywasz z płyty poprzez MP10 to odznacz (wyłącz) opcje "kopiuj zabezpieczoną muzyke".

Jest to zle przetlumaczona opcja - powoduje wlasnie zabezpieczanie utworow a nie czytanie zabezpieczonych :(

 

<< EDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zgrywasz z płyty poprzez MP10 to odznacz (wyłącz) opcje "kopiuj zabezpieczoną muzyke".

Jest to zle przetlumaczona opcja - powoduje wlasnie zabezpieczanie utworow a nie czytanie zabezpieczonych :(

A gdzie jest ta opcja??? Później powiem jak mi się udało... Teraz chcę wreszcie posłuchac muzyki :P

 

edit: co do linka -> T Series/U10/N11/H10 Jr. <- ja mam H10 6GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zgrywasz z płyty poprzez MP10 to odznacz (wyłącz) opcje "kopiuj zabezpieczoną muzyke".

Jest to zle przetlumaczona opcja - powoduje wlasnie zabezpieczanie utworow a nie czytanie zabezpieczonych :(

A gdzie jest ta opcja??? Później powiem jak mi się udało... Teraz chcę wreszcie posłuchac muzyki :P

 

edit: co do linka -> T Series/U10/N11/H10 Jr. <- ja mam H10 6GB

MP10

 

Menu: "Tools", Opcja: "Options", Zakładka "Rip Musik", Opcja: "Copy Protect Music"

 

Pozdrawiam

 

PS. I ustaw sobie WMA 192 - co najmniej (na tej samej zakladce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się jednak zgrywać poza programem MP 10 (w exploratorze)... I wreszcie sie udało :D Jestem happy :3 Musiałam ustawić własne EQ, żeby było slychać basy... I teraz jest idealnie :D Dzięki za pomoc ^^

Cieszę się, że się cieszysz ale mialas napisać co pomogło albo było źle.

 

Pomoże to innym, którzy będa mieli podobny problem.

 

Spróbuj zamiast własnego EQ ustawic SRS w EQ (czyli w EQ_SELECT wybierasz SRS).

Wtedy dziala SRS i trzeba wejsc do opcji SRS-u (menu SOUND, opcja SRS Settings) i poustawiac sobie.

Najlepiej to robic w trakcie muzyki - wtedy wybierzesz najlepsze ustawienia.

 

Moze bedzie lepiej niz z wlasnym EQ

 

No i radze (tak jak wspomnialem) uzywac formatu WMA - 192.

A najlepiej OGG-i (ale to juz wymaga troche zachodu i sciagania dodatkowego soft-u)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc było bardzo łatwo... Tylko, że skupiłam się wcześniej na pierwszym kompie (bo mam na nim całą muzyczkę i teraz muszę najpierw zgrywać ją na CD...). Z drugim kompem było zupełnie inaczej niż z pierwszym (pewnie dlatego, że nie ma dostępu do neta...). Zainstalowałam MP 10 (najnowszą wersję i łatki... pisałam o tym wcześniej... z resztą uważam, że to było zbędne;) ), ale H10 był widziany jako sprzęt bez sterowników. W pasku zadań nie pojawiała się żadna ikona, ale wystarczyło wejść we właściwości mojego komputer -> sprzęt -> menadżer urządzeń -> H10 (oznaczony żółtym znakiem zapytania). Następnie kliknęłam 2 razy na ikonkę koło napisu H10 i włączyłam (w zakładce ogólne) na "zainstaluj ponownie sterownik". Ponieważ, jak już wcześniej wspomniałam, 2 komputer nie jest podłączony z internetem wybrałam opcję nie wymagającą tego ("nie, nie tym razem"), a następnie opcję "zaawansowane" (tą drugą od góry, pierwsza -zalecane- nic nie dawała). Włożyłam do napędu płytę dołączoną z H10 (z Windows Media Player 10) i w następnym kroku wybrałam napęd w którym była płyta. Po wciśnięciu przycisku "dalej" rozpoczęło się kopiowanie sterowników i H10 był juz wykryty jako urządzenie MTP i przez komputer, i przez MP 10 :]

Jako, że Windows Media Player to beznadziejny program, muzykę przekopiowałam w Moim Komputerze (Mój komputer -> H10 -> nośnik -> music... czy jakoś tak:P). Cała muzyczka ładnie się ułożyła i w H10 jest widoczna w folderze music (oczywiście zanim skopiowałam muzykę, musiałam wszystkie piosenki "uporządkować" <ID3 tag>, żeby nie było bałaganu...). To na tyle, dziękuję za uwagę, bolą mnie palce :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności