Skocz do zawartości

Jaki odwarzacz do słuchawek Shure SE530?


Rekomendowane odpowiedzi

Brzmienie to nie odtwarzacz tylko wynik kombinacji odtwarzacz + słuchawki. Jeśli muza nie cieszy to znaczy, że jest coś nie tak i tyle. Ale ten sam odtwarzacz prezentuje zupełnie inne oblicze z inną parą słuchawek. Jeśli natomiast sam charakter brzmieniowy odtwarzacza komuś nie pasuje i jest to ewidentne z różnymi parami słuchawek, to czas na zmianę samego źródła. Ja największą zgodność w opiniach i recenzjach widzę w przypadku Sansa Fuse i sam zamierzam ją za jakiś czas nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem ostateczny werdykt brzmi: 'najlepszym' odtwarzaczem (tj. takim, z którego moje słuchawki wydobędą jak najwięcej) jest iRiver CLIX 2 oraz Vedia v39?

 

Który z tych dwóch? ;)

 

Musisz sam porównać i wybrać ten, który najbardziej ci odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uderzyl w Clixa. Raz, ze brzmienie v39 nie przypadlo mi do gustu, to jak dla mnie ten player jest absolutnie nieergonomiczny, wrecz fatalny jesli o obsluge idzie. Ale najlepiej samemu sprobowac, porownac i zdecydowac sie na lepsza dla siebie opcje, bo v39 ma grono zagorzalych wielbicieli, wiec nie moze byc tez tak zly, jak ja go rysuje. Warto przekonac sie samemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak Vibeza jak i Karme szanuje i podobaja mi sie, ale nigdy bym ich sobie nie kupil. Jeste to w pewien sposob irracjonalny strach, ale tak juz mam. Co do vibeza- lubil zaskoczyc jakas awaria, ale ogolnie gral dobrze. Miala wyjsc wersja flash, ale cos ani widu ani slychu, chyba, ze cos mnie ominelo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności