Skocz do zawartości

Pomóżcie w wyborze głośników do muzyki


Top

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! :)

 

Chcę kupić głośniki 2.0 lub 2.1 do słuchania muzyki (rock, rap, metal). Zależy mi na świetnej jakości dźwięku ale cena nie może przekroczyć 400zł a najlepiej to ok. 300. Mam już kilka typów takich jak:

 

Modecom Mc-2110 - wydają się fajne, duże satelitki, no i sub a cena ok

 

2.0 MICROLAB PRO1 - coś pięknego ale boję się że bas będzie za słaby po prostu ...

 

FC-530 Microlab 2.1- co o tym sądzicie?

 

Genius Sp-Hf2000X - w miarę tanie 2.0 tylko jak to będzie w nich z basem bez subcia""?

 

Microlab Solo5C i 6C lub 7C- zachwalane ale nie wiem co o nich sądzić.?

 

Redstar Rs-213Bs - no i ten redstar wygląda na fajny ale czy podoła moim wymogom (jeszcze raz bas) ;)

 

Tak jak piszę głośniki wyłącznie do muzyki i UWAGA będą podłączane raczej wyłącznie do odtwarzacza MP3 Sony!

 

Które z tych które wymieniłem są dla mnie najlepsze? Zaznaczam że lubię wyrazisty bas i nie wiem czy 2.0 podołają moim oczekiwaniom. Może macie moi drodzy jeszcze jakieś inne propozycje?

 

Aha, mój pokój to jakieś ok. 20m2

 

Pozdrawiam i proszę o wskazówki.

Jakub.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam identyczny pokój i faktycznie, mają więcej mocy niż potrzeba co nie zmienia faktu że lubię sprawdzić wytrzymałość szyb w pokoju oraz tego co jest położone na półkach. Co do modelu C2039 Vigooli, ja bym je nie brał. Tzn. bardzo mało jest o nich opinii poza tym konstrukcje 3-drożne lepiej reprodukują dźwięk. Bardziej bym kierował swoje oczy na model C2048 albo na SOLO3C mcirolaba. Te 2 modle tzn C2048 albo SOLO3C będą IDEALNE do twojego pokoju. Martwię się jedynie o źródło dźwięku. Z drugiej strony ostatnio słuchałem muzyki na SOLO7C puszczonej z telefonu który mam w profilu. Nie powiem żeby to brzmiało jakoś źle ale nie było to jednak to samo co leci z dobrej karty muzycznej. A może teraz z innej beczki:

 

A może zainteresujesz się innym zestawem ? A dokładnie Microlab PRO1 2.0

http://www.infosoft.pl/product.php?id=112370a&categorie=289 tutaj masz link do sklepu

 

Różnica polega na tym że to są głośniki PASYWNE z dodatkowym wzmacniaczem. Plus takiej konstrukcji jest taki że zawsze możesz zmienić wzmacniacz na jakiegoś pionierka, denona itp. Są w dobrych pieniądzach, są nawet mocniejsze bo 2x35W. Jak dla mnie bardzo dobra cena. Jeszcze możesz taki wariant wybrać. Wtenczas jakbyś kiedyś tam wymienił sobie wzmacniasz to dźwięk z takich źródeł dźwięku będzie o klasę lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny pokój i faktycznie, mają więcej mocy niż potrzeba co nie zmienia faktu że lubię sprawdzić wytrzymałość szyb w pokoju oraz tego co jest położone na półkach. Co do modelu C2039 Vigooli, ja bym je nie brał. Tzn. bardzo mało jest o nich opinii poza tym konstrukcje 3-drożne lepiej reprodukują dźwięk. Bardziej bym kierował swoje oczy na model C2048 albo na SOLO3C mcirolaba. Te 2 modle tzn C2048 albo SOLO3C będą IDEALNE do twojego pokoju. Martwię się jedynie o źródło dźwięku. Z drugiej strony ostatnio słuchałem muzyki na SOLO7C puszczonej z telefonu który mam w profilu. Nie powiem żeby to brzmiało jakoś źle ale nie było to jednak to samo co leci z dobrej karty muzycznej. A może teraz z innej beczki:

 

A może zainteresujesz się innym zestawem ? A dokładnie Microlab PRO1 2.0

http://www.infosoft.pl/product.php?id=112370a&categorie=289 tutaj masz link do sklepu

 

Różnica polega na tym że to są głośniki PASYWNE z dodatkowym wzmacniaczem. Plus takiej konstrukcji jest taki że zawsze możesz zmienić wzmacniacz na jakiegoś pionierka, denona itp. Są w dobrych pieniądzach, są nawet mocniejsze bo 2x35W. Jak dla mnie bardzo dobra cena. Jeszcze możesz taki wariant wybrać. Wtenczas jakbyś kiedyś tam wymienił sobie wzmacniasz to dźwięk z takich źródeł dźwięku będzie o klasę lepszy.

 

 

Dzięki za odpowiedź. Co prawda głośniki już mam, kupiłem te Microlaby Pro3 i jestem zadowolony, tylko wzmacniacz, a dokładniej wyświetlacz na nim nawala, ale to mi nie przeszkadza jakoś strasznie a reklamować mi się nie chce :)

 

Ciekawe jest Qidin to co piszesz o wzmacniaczach nie wiedziałem o tym :-D Mógłbyś mi polecić jakiś konkretny do tych moich PRO3?

 

Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności