Skocz do zawartości

Iriver t60 wylacza sie przy zgrywaniu muzyki...


laurdor

Rekomendowane odpowiedzi

Otóz moj problem polega na tym ,że od paru dni player podczas podłączania do komputera wariuje tzn. jest widoczny w komputerze ale przy probie zgrywania albo sie zawiesza z napisem transferring data albo po prostu sie wylacza i wlacza ponownie i wtedy widnieje napis 'usb connect '. Co zrobic? czy format zalatwi sprawe? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym

1) spróbował z inną baterią

2) zaformatował

3) spróbował podłączyć się do innego kompa

 

Miałem coś podobnego ze zwykłym flashem (Pretec), chyba elektronika mu padła, może jakieś styki... jeśli t60 jest jeszcze na gwarancji a nic się nie uda zrobić to radzę do serwisu przekazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Podepne sie pod ten temat, zeby nie tworzyc podobnego. Otóż mam podobny problem ze swoim T60. Do niedawna bez problemu mozna bylo zgrywac pliki z kompa na playerek ( nawet na akumulatorkach prawie rozladowanych ) a teraz nic. Nawet w pelni naladowany akumulatorek nie jest w stanie pociagnac dluzej niz kilka sekund. Jedynie mozna kopiowac na standardowych i alkalicznych bateriach ale to tez niedlugo ( jak juz napiecie na baterii spadnie ponizej 1.32V to koniec ). Czy tylko ja tak mam ? Zaznaczam, ze przez caly rok bylo dobrze i na roznych akumulatorkach dobrze dzialalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności