Skocz do zawartości

[news] Muzzio SteelBox


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam gdzie i kiedy pytałem wcześniej?

O co prosisz? Ustawodawca nigdzie nie nie pisze o pełnowartościowym towarze... mówi się o towarze zgodnym lub niezgodnym z umową i może trzymajmy się tego...

 

 

"Domniemywa się, że towar konsumpcyjny jest zgodny z umową, jeżeli nadaje się do celu, do jakiego tego rodzaju towar jest zwykle używany, oraz gdy jego właściwości odpowiadają właściwościom ce****ącym towar tego rodzaju. Takie samo domniemanie przyjmuje się, gdy towar odpowiada oczekiwaniom dotyczącym towaru tego rodzaju, opartym na składanych publicznie zapewnieniach sprzedawcy, producenta lub jego przedstawiciela; w szczególności uwzględnia się zapewnienia, wyrażone w oznakowaniu towaru lub reklamie, odnoszące się do właściwości towaru, w tym także terminu, w jakim towar ma je zachować."

 

"Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wy- miana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia."

 

pozdrawiam

Budzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Ja pytam raz jeszcze gdzie towar jest niezgodny z umową? Bo zgodnie z tym co rozumiem, każdy kto ma angielskie menu i nie ma polskiego to ma towar niezgodny?

Są błędy językowe - nie wykluczam tego. Nie widziałem SteelBoxa do dziś dnia, bo nie miałem na to czasu.

 

 

ps. I co z tym TVoutem bo nie wiem też o co chodzi? Z tego co pamiętam odpala się film, podpina całość pod TV i wciska guziczek.

I tyle.. jeśli coś jest nie tak, to proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś się wcześniej i mówiłem od razu, że nie są przewidywanie aktualizacje.

 

Czy jest on niepełnowartościowy z uwagi na tłumaczenie? Proszę Cię.

Akurat o aktualizację ja się pytałem, natomiast widzę że zaczyna się powtórka z historii C6 i T8. Wydawało by się że coś tam się nauczyliście na błędach. Jednak dalej idziecie tą samą drogą. Szkoda słów.

 

Głos jest - obrazu brak.

Edytowane przez klos_rz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórka z historii czego? Błędów w tłumaczeniu? Potworne... =) W przygotowaniu Muzzio nie brałem w ogóle udziału, wiec jutro w firmie obadam sprawę z TV-outem co i jak.

I tu dam znać, jeśli jest błąd to przekaże i się naprawi. Tylko muszę za pobrać sobie swojego SteelBoxa i Granda.

 

Jedno co mogę powiedzieć z całą pewnością, to to, że firmware do playerów Muzzio nie będzie rozwijany tak jak do A10, B6, Z10 ect.

Na pewno będą eliminowane błędy, jeśli takowe się pojawią. Jednak nie nastawiamy się na zmiany ergonomii czy dodawanie funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Ja pytam raz jeszcze gdzie towar jest niezgodny z umową? Bo zgodnie z tym co rozumiem, każdy kto ma angielskie menu i nie ma polskiego to ma towar niezgodny?

Informujecie wy jak i sprzedawcy, że sprzęt ma polskie menu. Ma? Nie do końca ;) Tyle w temacie zgodności towaru z umową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na gwiazdę nabyłem właśnie SteelBox`a .. I mam takie pytanie ... Aby korzystać z TV-out trzeba połączyć odtwarzacz z telewizorem przez kabel USB ... Problem leży w tym że mój telewizor nie ma takiego portu ... Czy jest jakieś rozwiązanie ? Przejściówka ? Jeśli tak to jaka ? USB-HDMI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na gwiazdę nabyłem właśnie SteelBox`a .. I mam takie pytanie ... Aby korzystać z TV-out trzeba połączyć odtwarzacz z telewizorem przez kabel USB ... Problem leży w tym że mój telewizor nie ma takiego portu ... Czy jest jakieś rozwiązanie ? Przejściówka ? Jeśli tak to jaka ? USB-HDMI ?

Sygnał video ma wychodzić z gniazda słuchawkowego a nie przez usb. Instrukcja jest schrzaniona i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

nie działa

Działa, działa... Tylko NIE ZAPOMINAJCIE PO PODPIĘCIU POD TELEWIZOR NACISNĄĆ GUZICZKA - to przełączy wizję na TV.

Ale w kwestii tłumaczenia menu, podtrzymuję swoją tezę - trzeba za grosz nie mieć honoru, żeby sprzedawać tak niedopracowany badziew. to jest nie tylko olewanie klienta, ale świadectwo niestety żenującego poziomu. Powtarzam - ZA GROSZ HONORU i jakiegokolwiek poczucia przyzwoitości. Wiem, że dla niektórych liczy się tylko kasa - no cóż; pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś spotkają takich, dla których liczy się tylko prawo pięści. A reklamacja towaru byłaby słuszna, prawa konsumenta w tym kraju na szczęście są bronione przez odpowiednie instytucje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tłumaczenia SteelBox nie nazwałbym tłumaczeniem za nic. Ale jest jeszcze jedna nieścisłość. W pierwszym poście w specyfikacji podane jest, że ma zegar. Więc albo jestem ślepy, ale ktoś tu się chyba pomylił, albo o czymś zapomniał..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności