Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie CLIP 8GB z aukro.cz


kkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff jeszcze nie zamówiliście  :rolleyes: Biorę jedną sztukę.

 

1. kkkk- 1 szt.

2. MatmaN - 1 szt.

3. CiociaSamoDobro - 1 szt.

4. Brestinder - 4 szt.

5. hagarek - 1 szt.

6. selphy - 1 szt.

7. serpo - 2-3 szt.

8. pala01 - 1 szt.

9. siekiera - 2 szt.

10. mac_1 - 1 szt.

11. sqzz - 1 szt.

12. kris06 - 1 szt.

13. bruno63 - 1 szt.

14. im_becyl - 1 szt.

15. jvx32tv - 5 szt.

16. BND - 2 szt.

17. kommel - 2 szt.

18. Dawindyk - 1 szt.

19. Ceylon - 1 szt.

20. adrian1115 - 1-2 szt.

21. ace99 1 szt.

22. Dawid523 1szt.

23. winfor 1 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Liste zakonczylem na 34 sztukach [ostatni- winfor], cena kazdego clipa to 630 koron, co przy obecnym kursie wyniesie jakies 99 zeta plus doliczam 5 zeta za przesylke, niezaleznie od ilosci sztuk.

 

Moj numer konta:

05 1140 2004 0000 3202 5108 7197

 

I dane do przelewu:

Mateusz Markowski

Gorzebadz 1a

76-004 Sianow

 

W tytule przelewu prosze podac ksywe. Adresy bede zbieral jak juz dojda Clipy.

 

PS. pozostaja jeszcze prowizje i inne swinstwa, ale ostateczny koszt jednego Clipa wlacznie z przesylka wyjdzie 108 zeta. Co wy na to? Pasuje wam? Kurcze, nie chce was oszukac, a z drugiej strony pozostaje jeszcze kurs ustalany przez bank przy przelewie zagranicznym. Jezeli sciagnie mi z konta mniej to kazdemu wrzuce po dwa zlote do koperty :D ok? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc chce nam je sprzedac poza aukro... Jesli przez aukro to musimy zaplacic 649 + 5% za sztuke. Godzimy sie na deal poza aukro? Jesli tak, to zaraz pisze mu maila, ze bierzemy. Tylko rodzi sie wtedy pewne ryzyko, ale jesli wszyscy sie zgadzaja, to jestem jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie pieniążki już masz ma koncie (+5PLN na browar/Clipa) - dzięki za podjęcie się zorganizowania :).

No i Panowie - nie zapominajcie o kilku PLN więcej - wiem że kolega Matman nie robi tego dla kasy, ale za te kilka PLN-ów więcej będzie miał fajny prezent w podziękowaniu od kolegów z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wszystkim pasuje 105, to bedzie z malym hacyzkiem na oplaty i ew. niekorzystny kurs banku. Powiem wam ile zostalo i zadecydujemy co z tym zrobic. Zatem 105 od sztuki, 210 za dwie itd.

 

Obecnie korona w sprzedazy stoi po 0.1615, wiec licze ze po podobnym kursie poleci do naszego kolegi. Co wychodzi 101.74. Do tego kolo 5 zeta przesylka. Powinnismy sie zmiescic. Na wplaty czekam do srody wieczorem. I jest to terrmin nieprzekraczalny.

 

Zostawiam Was na razie z tym problemem samych i ide pracowac w ogrodku :D Wieczorem styrany zyciem zajrze zeby zobaczyc jak Wam idzie przelewanie kasy :D

 

pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Place chlopakowi zwyklym przelewem, mysle, ze nie bedzie tak zle jesli chodzi o koszta, wiec moze warto. Gosc ma dobry feedback, nie wydaje sie byc oszustem. Mam nadzieje, ze wszystko zagra wlasciwie. Przesylka z Czech nie powinna isc dluzej niz tydzien, wiec badzmy dobrej mysli :D

 

Kaska juz doszla od tych co wplacili, wiec za 5 Clipow juz jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale wycofuję się ;[

niestety obiektyw wygrał z clipem ;p

 

1. kkkk- 1 szt.

2. MatmaN - 1 szt.

3. CiociaSamoDobro - 1 szt.

4. Brestinder - 4 szt.

5. hagarek - 1 szt.

6. selphy - 1 szt.

7. serpo - 2-3 szt.

8. pala01 - 1 szt.

9. siekiera - 2 szt.

10. mac_1 - 1 szt.

11. sqzz - 1 szt.

12. kris06 - 1 szt.

13. bruno63 - 1 szt.

14. im_becyl - 1 szt.

15. jvx32tv - 5 szt.

16. BND - 2 szt.

17. kommel - 2 szt.

18. Dawindyk - 1 szt.

19. Ceylon - 1 szt.

20. adrian1115 - 1-2 szt.

21. ace99 1 szt.

22. Dawid523 1szt.

23. winfor 1 szt.

 

jeszcze raz sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MatmaN przelew poszedł, spojrzysz w tytuł to będziesz wiedział od kogo ;) Wydrukuj sobie jakąś tabelke gdzie będziesz zaznaczał od kogo doszła kasa i jak idą kolejne etapy zamówienia bo inaczej się pogubisz :>

 

Osobiście wolałbym zrobić jednak to zamówienie przez aukro czy przez paypal jeśli PP "zabezpiecza" takie transakcje. Wiadomo, że wyjdzie odrobine drożej, ale chodzi tutaj o kupę kasy, a jeśli coś poszłoby nie tak, to będzie spory problem.

I tak wysłałem kasę z lekką rezerwą dla Ciebie na browara, ale jeśli doszłoby te 5% prowizji aukro to nie ma problemu, dopłacę różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy poprzednim zamówieniu były klipsy.

 

mam pytanie ile idzie kasa wplacona przez poczte dojdzie do srody ?

1 dzień roboczy zwykle, ale zdarzało się, że i 2-3 dni.

Wpłacenie pieniędzy rano, a nie popołudniu może to przyspieszyć, chociaż to tylko moje gdybanie. Zawsze masz potwierdzenie, które możesz wysłać do MatmaN-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności