Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bylem krutko przed zakupem s9, ale dowiedziawszy sie ze jakoscia dzwieku doruwnuje D2 zaniemowilem. Myslalem ze znalazlem odtwazacz idealny, wprost dla mnie, ale sie jednak mylilem.

Rozgladajac sie po MM widzialem pare fajnych mp3 jak iPod Touch 2gen, YP-P3, cala game soniakow (niebardzo mie sie one podobuja) i inne przeruzne konstrukcje kosmiczne.

 

Chcialbym cos coby zagralo mi fajnie z Audeo, dosc rowno i chlodnawo ale moze byc i lekko cieplo z miekkim nisko schodzacym basem ktury potrafi poteznie uderzyc, wazne by to gralo jak na pozadny sprzet sie nalezy czyli jak to mawial Roland "Iluzja dzwieku"

 

Slyszalem ze yp-p3 ma ladnie grac ale psztrykajac po screenie troche zniesmaczyla mnie plynnosc animacji.

iPod Touch i ladnie wyglada i animacje chodza jak nalezy ale czy to dobrze zagra??

Soniacze niby ladnie graja ale mi do gustu niechca podejsc...

 

Slucham wszystkiego co mi sie podoba ale glownie Trance, czasami Pop, Hardstyle, muza klubowa i czasami jakis Metal ciezki sie tez lubi przez uszy przetloczyc.

 

Jak juz wspomnialem szukam czegos co zagra z Audeo.

 

Prosze o wasze propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

wydaje mi się że do wymienionych przez ciebie gatunków bardziej nadają się słuchawki z większą ilością miesą chociażby klipsch custom3 czy też shure se530.

I od tego trzeba by zacząć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

zestaw gra bardzo barwnie, muzykalnie, myślę że połączenie więcej niż dobre.

 

Słucham różnej muzyki słuchawki mam dopiero od dzisiaj zdążyłem posłuchać kawałków:

depeche mode

madonny

prodigy

ścieżkę dźwiękową do 8 mili

i black eyed peas

 

słuchawki dobre do muzyki gdzie nie ma być tępego łupania które zalewa całą resztę.

 

Chociaż z drugiej strony do Prodigy bas jest wystarczający. Do reszty pasm sie nie wypowiadam - to oczywiste że brzmią świetnie przynajmniej jak dla mnie i na ten moment.

 

 

d2 i d2+ różnią się programowo obsługą efektów BBE+ i nowym wyglądem menu. Chyba tylko tyle. No i kolorem obudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cowon pod wzgledem dzwieku to odgrzewany kotlet a co do tepego lupania to bym tego raczej tak nienazywal, sa ruzne gatunki hardstyle i ruzni wykonawcy i ruzne style, jest lupanina i jest troszke "normalniejszych kawalkow" ze to tak nazwe.

Na przyklad: na muzyce pop ruznica przy odsluchiwaniu na slabym i dobrym sprzecie jest taka sama jak w przez ciebie nazywanej "lupaninie"

Jesli ktos jest fanem rocka to chce go uslyszaj mozliwie w jak najlepiej oddanej formie, tak samo ja chce moja "lupanine" uslyszec... proste nie?

Kazda muzyka ma jakies smaczki kture sluchacz chcialby zeby jego sprzet mu je oddal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

może źle się wyraziłem

 

chodzi mi o to że jeżeli zależy ci na porządnym *******nięciu basem to nie jest zestaw dla Ciebie. Jeżeli bas ma być ale nie zależy ci na jego ilości tylko chcesz żeby lekko uzupełniał resztę to wtedy są idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
a jakie sluchawy do tego? jakies pozadne by sie zdaly co ladnie graja czysto z separacja i z basiorem poteznym

 

PS kurop a w eq nieda sie tych sluchawek podbic troche basem? sprawdz prosze i mi powiedz jaki efekt

 

 

można założyć filterki basowe - poczytaj na ostatniej testu stronie piotruś-g się wypowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jest go więcej ale przy bardzo mocny podbiciu robi się drewniany - te słuchawki ewidentnie nie do tego zostały skonstruowane. Tracą urok z podbitym mocno basem. Lekkie podbicie ok ale nie ma co przesadzać. Ciężko to opisać musiałbyś sam przesłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony to ciepły grajek, przesłodzony, niezbyt zgrywający się z ciemnymi, basowymi słuchawkami (jak DJ'ki). iPod/iPhone jest źródłem naturalnym, z niedużą ilością basu dobrej jakości. Z ciemnymi słuchawkami tworzy idealny duet. Tego mikrofonu nawet nie zauważysz, a ktoś na forum pisał że razem z shippingiem do Polski kosztują 60$. No, i mają pilot do sterowania głośnością, zmiany piosenki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz z nieduza iloscia basu, iPhony maja tylko presety bez eq urzytkownika z tego co slyszalem, prawda? jesli tak to odpada bo lubie se czasem podbic jakies pasmo gdy w jakies nutce jest jakis niedobor...

mialem video i na orginalnym sofcie nie bylo mozna samodzielnie ustawic eq byly juz gotowe presety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie ma dzwiek iPod Touch 2g z cowon s9 i yp-p3

 

iPoda bym wzial ale eq mnie odstrasza, cowon tez fajny ale niby jakosc dzwieku z d2 tez niepochlebne opinie zbiera a w yp-p3 tnie animacja na glownym menu i nietylko

 

juz niewiem co kupic a chcialem cos ladnie grajacego i niegrzeszacego wygladem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności