Skocz do zawartości

Odtwarzacz do max 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem:D Mam do wydania max 400 zł na odtwarzacz mp3, tylko nie mam zielonego pojęcia jaki :)

Głównie chodzi mi o brzmienie, by było jak najlepszej jakości :D oraz funkcja dyktafonu(zamierzam ją wykorzystać na wykładach).Co do dyktafonu chodzi mi o to by dźwięki były jak najbardziej słyszalne:D.

Przeglądając wcześniej wasze opinnie na temat odtwarzaczy skłaniam się ku opcji kupna iriver'a (clixa2,e100 albo lplayera) i do tego słuchawki firmy Sennheiser cx300, są to dość popularne słuchawki aczkolwiek bardzo dobrej jakości :D. Co do muzyki jaką słucham jest ona bardzo zróżnicowana:D rock,pop,metal,dance ale z lat 70,80 i 90(village people, bee gees, king of pop itp), co do rocka także skłaniam sie ku klasykom (ac/dc,metallica, u2, bruce springsteen stevie ray voughan itd.) :)

Proszę was więc o pomoc w wybraniu najlepszego odtwarzacza dla mnie ;)

Serdecznie pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nieuważnie przeglądałeś "nasze" opinie. E100 i Lplayera raczej odradzam

. Clix2 jak najbardziej, w tej cenie zainteresuj się jeszcze Sony NWZ S638F/39F, Iriverem E10.

Na pewno jesteś w stanie coś jeszcze znaleźć samodzielnie i na podstawie tego zadać bardziej konkretne pytanie ;)

Zachęcam do czytania i używania szukajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tandem clix2 cx300 odradzam... co prawda nie posiadam zbyt dlugo clixa, ale radzilbym ci pomyslec nad czyms innym. chlopaki tutaj mocno polecaja sony ex82/85 i head direct re2 (w zaleznosci od tego czy wolisz ciemniejsze czy jasniejsze brzmienie).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze że odradzacie clixa, to jaki inny z tej pułki cenowej możecie mi zaproponować? A co powiecie na tam SONY NWZ-A728? On także chyba nie obsługuje formatów bezstratnych, shit gdzie moge kupić takie słuchawki?, nawet na allegro ich nie ma:D, ponieważ chciałem sprawdzić ile takie stoją:)co do moich preferencji muzycznych:) to pełne brzmienie, z dobrym basem zaś be bez piskliwości:)

prosze podajcie jakieś propozycje odtwarzacza i słuchawek,bo tych co zaproponował mx19 nie moge nigdzie znaleźć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności