Skocz do zawartości

Grajek do kpp


Gość Włodek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;)

 

Od ponad pół roku słucham muzyki z telefonu i powiedziałem sobie że koniec z tym. Telefon przez to trzyma mi max 2dni, a poza tym nie wygodnie jest odłączać

słuchawki jak ktoś dzwoni. Chce kupić jakiś odtwarzacz, dźwięk liczy się przede wszystkim. Na oku mam sanse clip albo fuze, vedie v39 i może jakiegoś irivera. gdybym miał jakieś inne słuchawki to myślę że sam bym coś wybrał ale z tego co czytałem o kossach porta pro to na odtwarzaczach teoretycznie dobrych potrafią zamulać.może macie jakieś własne propozycje tak do 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem w podobnym temacie do tego że Ipod nano 1g jest najlepszy do tych słuchawek ale nie mam przekonania do tej marki. dla mnie ipody to przereklamowany bubel ale skoro ten dobrze sprawuje się z kossami to pewnie zaopatrze sie w niego. jest jescze 1 problem. ciężko go dostać. na allegoro są tylko 3 oferty ale każda z nich to licytacja której nie wiem czy uda mi sie wygrać:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam KPP z Sansa Fuze - mimo, że na forum to połączenie jest odradzane. Myślę, że wszystko zależy od muzyki, jakiej słuchasz i od twoich preferencji. Mnie nie przeszkadza bas w tym połączeniu, wręcz jestem nim zachwycona :). Najlepiej spróbuj posłuchać na fuzie Twojej muzyki a nie sugeruj się opiniami innych - ja tak zrobiłam i jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam KPP z Sansa Fuze - mimo, że na forum to połączenie jest odradzane. Myślę, że wszystko zależy od muzyki, jakiej słuchasz i od twoich preferencji. Mnie nie przeszkadza bas w tym połączeniu, wręcz jestem nim zachwycona :). Najlepiej spróbuj posłuchać na fuzie Twojej muzyki a nie sugeruj się opiniami innych - ja tak zrobiłam i jestem zadowolona :)

Święte słowa. Nie zawsze warto sugerować się opiniami innych osób, bo nieraz może być tak, że srogo się rozczarujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie wydaje mi się że jeśli kupie ipoda to będę nim baaardzo rozczarowany.pójdę dzisiaj do mediamarkt albo jakiegoś innego sklepu i sprawdze jak kpp zgrywają się z sansa clip i vedia v39, jeśli nie spodoba mi się to dopiero wtedy zdecyduje się na ipoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że jeden z moich kolegów ma ipoda nano1g. sprawdziłem jak zgrywają się z nim moje kossy i musze przyznać że byłem zachwycony. dzisiaj przed 20 kończą się na allegoro 2 licytacje ale niestety nie będę mógł być w domu i nie wiem gdzie teraz moge kupić to cudo;((

może ktoś z forumowiczów ma na sprzedaż sprawnego nano1g?????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że jeden z moich kolegów ma ipoda nano1g. sprawdziłem jak zgrywają się z nim moje kossy i musze przyznać że byłem zachwycony. dzisiaj przed 20 kończą się na allegoro 2 licytacje ale niestety nie będę mógł być w domu i nie wiem gdzie teraz moge kupić to cudo;((

może ktoś z forumowiczów ma na sprzedaż sprawnego nano1g?????????????????????

Sprawdź na forum temat "okazje z allegro", są nówki Nano... bez kabla niestety ale cena świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności