Skocz do zawartości

Monster - Beats by Dr. Dre High czy wart ?


rafal5000

Rekomendowane odpowiedzi

Fallow a propo tej wypowiedzi, mowisz tak o nich bo Cie na nie nie stac pewnie, zreszto nigdy nie miales ich na uszych i nie wiesz jak brzmia :), pomyslalem sobie po co bede kupowal sluchawki za 300$ np. Bose itd. skoro jakosc dzwieku nie bedzie mi odpowiadala i bas bedzie za slaby, w tych Monsterach bas i jakosc mi odpowiada. Wiekszosc uwaza ze sa przereklamowane, gdy bylem pierwszy raz w best bayu patrzylem rozne sluchawki, podszedlem do tych nie zwrocilem uwagi na napis Dr. Dre znaczy nie zauwazylem. Odrazu jakosc dzwieku mi sie spodobala, moze temu mi odpowiadaja bo lubie w sluchawkach czuc bas.

 

PS. Dzis sobie je kupilem. Sory, ale nie mam na tym laptopie polskich liter.

 

Popatrz sobie na sprzet fallowa, a potem wyskakuj z takimi postami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Przyjechalem na wakacje do USA, ostatnio sluchalem muzyki w sklepie z tych sluchawek Monster - Beats by Dr. Dre High kosztuja one 300$ w Polsce ~1300 zl. Co sadzicie o nich mial ktos doczynienia z nimi ? Bo zastanwiam sie nad ich kupnem.

 

Ja kiedyś ich słuchałem i mi się podobały, jest dużo podkolorowania w muzyce, jednak jakość na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallow a propo tej wypowiedzi, mowisz tak o nich bo Cie na nie nie stac pewnie, zreszto nigdy nie miales ich na uszych i nie wiesz jak brzmia :)

No tak... po wydaniu 3 razy tyle na HD800 pewnie było by ciężko :P;)

 

Czekamy na reckę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allow a propo tej wypowiedzi, mowisz tak o nich bo Cie na nie nie stac pewnie, zreszto nigdy nie miales ich na uszych i nie wiesz jak brzmia , pomyslalem sobie po co bede kupowal sluchawki za 300$ np. Bose itd. skoro jakosc dzwieku nie bedzie mi odpowiadala i bas bedzie za slaby, w tych Monsterach bas i jakosc mi odpowiada. Wiekszosc uwaza ze sa przereklamowane, gdy bylem pierwszy raz w best bayu patrzylem rozne sluchawki, podszedlem do tych nie zwrocilem uwagi na napis Dr. Dre znaczy nie zauwazylem. Odrazu jakosc dzwieku mi sie spodobala, moze temu mi odpowiadaja bo lubie w sluchawkach czuc bas.

 

PS. Dzis sobie je kupilem. Sory, ale nie mam na tym laptopie polskich liter.

 

Sory za Offa ale wypaliłeś jak Zorro w 13 odcinku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallow a propo tej wypowiedzi, mowisz tak o nich bo Cie na nie nie stac pewnie, zreszto nigdy nie miales ich na uszych i nie wiesz jak brzmia :), pomyslalem sobie po co bede kupowal sluchawki za 300$ np. Bose itd. skoro jakosc dzwieku nie bedzie mi odpowiadala i bas bedzie za slaby, w tych Monsterach bas i jakosc mi odpowiada. Wiekszosc uwaza ze sa przereklamowane, gdy bylem pierwszy raz w best bayu patrzylem rozne sluchawki, podszedlem do tych nie zwrocilem uwagi na napis Dr. Dre znaczy nie zauwazylem. Odrazu jakosc dzwieku mi sie spodobala, moze temu mi odpowiadaja bo lubie w sluchawkach czuc bas.

 

PS. Dzis sobie je kupilem. Sory, ale nie mam na tym laptopie polskich liter.

 

Nie wiem czy zauwazyles - nie pisalem w poscie do ktorego sie odnosisz o Beats by DRE lecz o HD 25-1 ktorych jestem uzytkownikiem, do ktorych link podal Adix i ktory jest u mnie w cytacie.

 

HD 25-1 do hiphopu czy rapu nadaje sie moim zdaniem bardzo srednio, a moze zle lub niezwykle srednio - trudno powiedziec :)

 

Tak gwoli scislosci sluchawkach bas mozna uslyszec, poczuc mozna gdy slucha sie na glosnikach. Do tej pory spotkalem tylko jedne sluchawki w ktorych mozna bylo mowic o jakiejs namiastce wyczuwania basu za pomoca okolic ucha - Ultrasone Edition9.

 

Również z chęcią przeczytam ich recenzje, chociażby z czystej ciekawości ;)

I ja, mysle ze maja bardzo duze szanse robic lepiej to co EP630 robia najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja, mysle ze maja bardzo duze szanse robic lepiej to co EP630 robia najlepiej :)

 

Hmm nie wiem, czy teraz pochwalasz bas w EP-630, czy to po prostu ironia do ich basu :P ?

 

Mimo wszystko w Beats by Dr. Dre bas będzie raczej na pewno lepszy, w końcu beat'y Dre są chwalone za to w jaki sposób potrafi on w nich wykorzystać mocny bas i to w taki sposób, żeby nie odwracał zbytnio uwagi słuchacza od reszty (w tym też, jak na ten gatunek muzyczny przystało, tekstu oczywiście ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwsze wrażenia z "Beats by Dre In Tour"? Wykonanie świetne. Kabel szczególnie zasługuje na uwagę.

 

Trzeba dużej głośności, żeby zaczeły grać. Jak normalnie słucham na ~12-18, przy "Tour" musiałem rozkręcić playera dużo bardziej (~30-35). Nie czuje aby bas zalewał inne pasma... ale jeszcze muszę ich posłuchać troszkę.

 

Na teraz... czy dał bym za nie ~570 zł? Nie. A czy np. 200? Myslę, że tak, za akcesoria, wykonanie i może za pierwsze wrażenia brzmieniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z "Beats by Dre In Tour"? Wykonanie świetne. Kabel szczególnie zasługuje na uwagę.

 

Trzeba dużej głośności, żeby zaczeły grać. Jak normalnie słucham na ~12-18, przy "Tour" musiałem rozkręcić playera dużo bardziej (~30-35). Nie czuje aby bas zalewał inne pasma... ale jeszcze muszę ich posłuchać troszkę.

 

Na teraz... czy dał bym za nie ~570 zł? Nie. A czy np. 200? Myslę, że tak, za akcesoria, wykonanie i może za pierwsze wrażenia brzmieniowe.

Nie rozumiem do końca tej części o głośności. Na tych 12-18 grają za cicho, czy po prostu na 30-35 zmienia się ich charakterystyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagają playera dużą mocą wyjściową - tak mi sie wydaje, dopiero przy wyższych głośnościach słychać potencjał jaki mają Beats by Dre - a trzeba przyznać że mają.

 

Nie są one może bogate w scenę i Offspringa to ja na nich już na pewno nie będę słuchać, ale kawałki stylu ostatniego BEP czy Timbo wpasowują się bardzo fajnie w ten klimat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.beatsbydre.com/products/Products.aspx?pid=5596 nie no, super, są słuchawki Dr Dre, teraz są nowe Lady Gagi.... Zaraz każda "gwiazdeczka" bedzie miała swoje swoje słuchawki ;p

Monster wypuścił również słuchawki Miles Davis ;) kosztują jedyne $499 <_<

Ponoć zestrojone do jazzu...

 

Jak żartował jeden z użytkowników head.fi kolejny model z serii Dr Dre beats będzie się nazywał "his wife"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do czego te his wife będą :P ja się zastanawiam nad Monster Turbine In Ear, na zagranicznych forach wychwalane, cena 110-120$, tylko na polskich forach cisza o nich. W najbliższym czasie touch 2g lub P3 więc powinny się zgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tylko do czego te his wife będą :P ja się zastanawiam nad Monster Turbine In Ear, na zagranicznych forach wychwalane, cena 110-120$, tylko na polskich forach cisza o nich. W najbliższym czasie touch 2g lub P3 więc powinny się zgrać.

 

Ale to by Monster a nie by Dr. Dre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności