Skocz do zawartości

Yp-u1 - Odkrycia!


jim_crow

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy na o ile starszą. z 3.x na 2.x nie ma takiej możliwości. próba flashowania nowszych U1 wersją 2.24 kończy się skasowaniem istniejącego softu bez zapisania nowego. ale jeśli posiadasz oryginalny CD od grajka, znajdziesz tam wersję softu, która na 100% pójdzie na Twoim grajku (bo z nią został sprzedany).

 

a dlaczego rozważasz taką możliwość? czyżby starsza wersja posiadała coś czego brak w nowszej?

 

z tego co czytałem - wersja 2.24 miała parę drobnych błędów, jak na przykład obcinanie fragmentów ogg i lekkie zamulanie. nie było też chyba efektu wyciszania i pogłaśniania przy nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mam zamiaru zmieniać softu chciałem tylko wiedzieć czy jak kiedyś wgram sobie nowszy firmware a nie będzie mi on odpowiadał czy będe mugł wrucić do starszego

narazie mam 3.085 i sprawujesię dobrze

a gdzie na płytce jest firmware bo szukałem i jakoś nie mogo go znaleść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ej mam zamiar kupić tego samsunga czy rzeczywiście jest durzo zabawy z wgrywaniem nowego oprogramowania do otwarzacza... boje sie troche tego bo niekiedy a nawet zawsze mi to nie wychodzi i jescze jedno pytanie czy po wgraniu teog nowego oprogramowania będzie można obsługiwac go w języku polskim megami na tym zależy i jescze jedno najwazniejsze pytanie mam kompa z interfejsem USB 1.0 a na necie pisze że odtwarzacz komunikuje sie po rpze interfesj 2.0 czy ruszy na moim interfejsie USB pomóżcie bałgam !!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, nowy soft jest dla hardkorowców, jak masz wątpliwości, nie wgrywaj - próba sflaszowania złą wersją softu kończy się śmiercią kliniczną playerka i tylko odpowiednia wersja firmware z właściwym softem do flashowania są w stanie przywrócić go do życia.

 

z tego co wiem, wszystkie urządzenia USB2.0 są kompatybilne w dół w USB1.2. jedyna różnica - wolniejszy transfer danych na 1.2. ale wbrew pozorom nie jest to mocno odczuwalne, prędkość playerków jest w dużej mierze zależna od prędkości samej pamięci flash i to ona jest głównym ograniczeniem. ergo - będzie działał z USB1.2. z 1.0 także powinien...

 

w najnowszej wersji softu jest język polski, ale niektóre pozycje menu są nieprzetłumaczone.

 

ej mam zamiar kupić tego samsunga czy rzeczywiście jest durzo zabawy z wgrywaniem nowego oprogramowania do otwarzacza... boje sie troche tego bo niekiedy a nawet zawsze mi to nie wychodzi i jescze jedno pytanie czy po wgraniu teog nowego oprogramowania będzie można obsługiwac go w języku polskim megami na tym zależy i jescze jedno najwazniejsze pytanie mam kompa z interfejsem USB 1.0 a na necie pisze że odtwarzacz komunikuje sie po rpze interfesj 2.0 czy ruszy na moim interfejsie USB pomóżcie bałgam !!!! :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności